Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > TSV Sanok czeka kilka zmian po awansie

TSV Sanok czeka kilka zmian po awansie

fot. archiwum

Czterech nowych zawodników może w przyszłym sezonie zasilić kadrę zespołu z Sanoka, który w niedzielę zapewnił sobie awans na zaplecze PlusLigi. Nazwiska nowych graczy tak jak całego składu ekipy TSV Mansard TransGaz Travel Sanok są na razie wielką tajemnicą.

Wraz z końcem tego sezonu kończą się umowy zarówno wszystkich obecnych graczy, jak i sztabu szkoleniowego, również trenerowi Piotrowi Podporze, ale klub nie planuje go zwalniać ani dokonywać kadrowej rewolucji. – Chcemy wzmocnić zespół czterema lub pięcioma zawodnikami. Kto zostanie? Za wcześnie o tym mówić, dopiero zabieramy się do pracy nad składem, budżetem. Ledwie 48 godzin temu wywalczyliśmy ten awans – powiedział niedawno Robert Hnat, wiceprezes i jeden z głównych sponsorów klubu.Wśród sponsorów ma zostać zarówno jego firma TransGaz Travel, jak i drugi z tytularnych sponsorów – Mansard. – Liczymy, że wszyscy dotychczasowi sponsorzy z nami zostaną, a wkrótce pojawią się nowi – dodaje Hnat. – Mecze w I lidze są transmitowane w telewizji, to na pewno pomoże. Po Asseco Resovii jesteśmy drugim zespołem na Podkarpaciu, trzeba to wykorzystać. Jeśli chodzi o skład, to oczywiście mamy pewne rozeznanie, jeśli chodzi o kandydatów do gry w przyszłym sezonie. Chcemy też zostawić większość obecnych graczy. Mogę zapewnić, że intensywnie się zabieramy do budowy nowego składu i nowego budżetu. Trzeba sobie uświadomić, że wzrosną koszty logistyczne, bo dojdą nam wyjazdy na całą Polskę. No i pewnie wzrosną oczekiwania kandydatów do gry.

Sanoczanie nadal będą rozgrywać swoje mecze w hali PWSZ, która pomieści nieco ponad 400 widzów. – Na turniej finałowy dostawiliśmy jeszcze kilkaset krzesełek – dodaje wiceprezes. – Jeśli to będzie za mało, to mamy jeszcze Arenę Sanok. Zdajemy sobie jednak sprawę, że będzie trudno podzielić się nią z hokeistami. Plotka głosi, że włodarzom TSV Sanok chodzi po głowach gra w PlusLidze. – Na razie jeszcze nie zagraliśmy ani jednego meczu w I lidze – uśmiecha się Robert Hnat. – Proszę nie oczekiwać na razie takich deklaracji. Nie mamy obecnie tak możnego sponsora.

Więcej w serwisie nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved