Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Trzy przedłużone kontrakty w Politechnice Lublin

Trzy przedłużone kontrakty w Politechnice Lublin

Kamil Szaniawski w sezonie 2019/2020 będzie w dalszym ciągu bronił barw LUK Politechniki Lublin, który będzie występować w roli beniaminka rozgrywek 1. Ligi Mężczyzn. Także Kamil Durski, kapitan zespołu LUK Politechniki Lubin zdecydował się kontynuować swoją siatkarską karierę w szeregach beniaminka. W zespole zostaje także libero, Rafał Cabaj.

Kamil Szaniawski wspólnie z lubelskim zespołem wywalczył awans do pierwszoligowych rozgrywek.  LUK zajął w turnieju finałowym II ligi drugą lokatę za ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Lublinianie najpierw wygrali dwa spotkania grupowe z BAS-em Białystok i Legią Warszawa, a w kolejnym etapie ulegli ZAKSIE i wygrali z Chrobrym Głogów.Środkowy zdecydował się kontynuować swoją karierę w barach beniaminka 1. Ligi Mężczyzn. Klub o przedłużeniu współpracy poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W zespole pozostaje także jego kapitan. – W poprzednim sezonie pełniłem funkcję kapitana zespołu. Wspólnie z drużyną udało się nam awansować do 1. Ligi. Podjąłem decyzję o pozostaniu w klubie na kolejny sezon. Zapraszam wszystkich do kibicowania naszej drużynie w pierwszoligowych rozgrywkach – powiedział Kamil Durski, rozgrywający lublinian. Lubelski klub będzie miał także tego samego libero. – Przez kolejny sezon będę reprezentował barwy drużyny LUK Politechniki Lublin. Zapraszam wszystkich do kibicowania naszej drużynie w pierwszoligowych rozgrywkach. Będzie się działo – powiedział Rafał Cabaj.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn 

źródło: 1liga.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved