Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Trenerzy również opuszczają KSZO, co dalej z zespołem?

Trenerzy również opuszczają KSZO, co dalej z zespołem?

fot. Paula Lesiak - KSZO Ostrowiec Św.

Z akademiczkami z Gliwic siatkarki KSZO zagrały praktycznie w nowym zestawieniu. Przypomnijmy 7 listopada, zostały rozwiązane kontrakty z następującymi zawodniczkami: Eriką Salanciovą, Joanna Kapturską, Olgą Samul, Olgą Pauliukouskayą oraz Justyną Kędziorą. Po meczu z klubem i siatkarkami pożegnali się już trenerzy Łukasz Marciniak i Mikołaj Mariaskin oraz odpowiadająca za marketing i PR Paula Lesiak i fizjoterapeutka Karolina Grabda.

Tylko niepoprawni optymiści mogli zakładać, że po tym, jak z KSZO rozwiązało kontrakt pięć zawodniczek z podstawowego składu drużyna ostrowiecka będzie w stanie wygrać z akademiczkami z Gliwic. Podopieczne Łukasza Marciniaka z czterema zawodniczkami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w składzie owszem walczyły, ale nie były w stanie przeciwstawić się rywalkom.Były dobre momenty naszej gry w tym meczu. Cieszy przede wszystkim to, że dziewczyny walczyły i chciały się pokazać z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Wiadomo, że błędów nie ustrzegliśmy się, ale po raz pierwszy gramy w takim składzie. Cześć zawodniczek po raz pierwszy na trening przyszło dzisiaj. Nawet nie pamiętam wszystkich nazwisk siatkarek. Dałem szansę w dzisiejszym meczu zagrać wszystkim zawodniczkom KSZO. W dzisiejszym spotkaniu zabrakło nam spokoju i rozwagi. Szczególnie szkoda drugiego seta. Na pewno czeka mnóstwo treningów, żeby zespół zbudować na nowo – mówi po spotkaniu trener Łukasz Marciniak.

Walczmy o to, żeby siatkarskie KSZO przetrwało. Musimy być zrobione wszystko, żeby dograć ten sezon do końca. Dzisiaj zagrały cztery dziewczyny ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zagrały nieźle i bez kompleksów. Pokazały się przed własną publicznością. Najważniejszy jest spokój i odpowiednie warunki do gry dla siatkarek. Trzeba ogrywać nowe dziewczyny, dograć sezon do końca i walczyć o siatkówkę w Ostrowcu – dodał jego asystent, Mikołaj Mariaskin.

Z akademiczkami z Gliwic siatkarki KSZO zagrały praktycznie w nowym zestawieniu. Przypomnijmy 7 listopada, zostały rozwiązane kontrakty z następującymi zawodniczkami: Eriką Salanciovą, Joanna Kapturską, Olgą Samul, Olgą Pauliukouskayą oraz Justyną Kędziorą. Po meczu z klubem i siatkarkami pożegnali się już trenerzy Łukasz Marciniak i Mikołaj Mariaskin oraz odpowiadająca za marketing i PR Paula Lesiak i fizjoterapeutka Karolina Grabda. Potwierdzam odejście trenerów, fizykoterapeutki i moje – powiedziała odpowiadająca za marketing i PR Paula Lesiak. Kibice zastanawiają się po dalej z ostrowiecką drużyną? Dziennikarze Gazety Ostrowieckiej zapewnienia, że nikt w klubie nie składa broni i że zespół na pewno wyjedzie na mecz do Torunia.

źródło: Echo Dnia, Gazeta Ostrowiecka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved