Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Trener Chorwacji zrezygnował 10 dni przed ME

Trener Chorwacji zrezygnował 10 dni przed ME

fot. FIVB

Tajemnicza sprawa w reprezentacji kobiet Chorwacji. Na dwa dni przed wylotem i na 10 dni przed turniejem finałowym mistrzostw Europy z funkcji selekcjonera zrezygnował Miroslav Aksentijević. Oficjalnie powodem są problemy zdrowotne szkoleniowca, nieoficjalnie chorwacka prasa spekuluje na temat molestowania seksualnego w kadrze.

Reprezentacja Chorwacji 22 września rozpoczyna w Tbilisi rywalizację w mistrzostwach Europy siatkarek. Chorwatki w grupie B zagrają z Białorusią, Gruzją i Włochami. Dziś pojawiła się informacja o rezygnacji selekcjonera kadry, Miroslava Aksentijevicia. Sytuacja jest o tyle dziwna, że Chorwatki już w piątek mają wylecieć do Tbilisi.Oficjalną przyczyną rezygnacji są kłopoty zdrowotne szkoleniowca i jego problemy z sercem. Taką informację podała chorwacka federacja. Nieoficjalnie chorwacka prasa spekuluje o incydencie na zgrupowaniu, który miał podtekst seksualny. Jedna z zawodniczek poczuła się molestowana przez szkoleniowca, o czym poinformowała rodziców w trakcie głośnej rozmowy telefonicznej na hotelowym korytarzu. W ten sposób o sprawie dowiedziały się pozostałe zawodniczki oraz cały sztab szkoleniowy.

Na razie nie wiadomo, kto na parkietach w Gruzji i Chorwacji poprowadzi chorwacką reprezentację kobiet w mistrzostwach Europy.

źródło: inf. własna, vecernji.hr

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved