Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomaszowianin w składzie Mickiewicza Kluczbork

Tomaszowianin w składzie Mickiewicza Kluczbork

fot. kslechia.pl

Przemysław Toma w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Mickiewicza Kluczbork. 27-letni środkowy ostatnie trzy lata spędził w pierwszoligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki, w swoim CV ma również występy w Młodej Lidze w barwach bełchatowskiej Skry. To pierwszy pozyskany zawodnik, którego nazwisko ogłosił klub z Kluczborka.

Pierwszoligowy Mickiewicz Kluczbork kompletuje kadrę na kolejny sezon. Wiadomo już, że w zespole pozostanie dwóch dotychczasowych środkowych – Jakub Lewandowski i Konrad Mucha. Dziś klub ogłosił nazwisko trzeciego środkowego bloku.Do Kluczborka z Lechii Tomaszów Mazowiecki przeniesie się Przemysław Toma. 27-letni zawodnik urodził się w Tomaszowie Mazowieckim i swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał w miejscowym klubie Wiking. Potem przeniósł się do Bełchatowa, gdzie w barwach Skry grał w Młodej Lidze. Toma ma za sobą również występy w drugoligowym Caro Rzeczyca i Huraganie Międzyrzec Podlaski. W 2017 roku wrócił do Tomaszowa Mazowieckiego i od trzech sezonów reprezentował barwy Lechii.

Pozyskanie Przemysława Tomy prawdopodobnie oznacza pożegnanie się z Mickiewiczem innego środkowego, Wladislawa Łoszakowa. Białorusin trafił do Kluczborka w zeszłym roku z Zapadnego Bug-Brest.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved