Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Tomasz Walendzik: Narobiliśmy sobie apetytu

Tomasz Walendzik: Narobiliśmy sobie apetytu

– Gramy dobrze, jednak ostatnio zbyt dużo spotkań nie udaje się wygrać. Czemu tak się dzieje? Nie wiemy. Trenujemy dobrze, wychodzimy na każde spotkanie w pełni zmotywowani – mówi o sytuacji drugoligowej drużyny Metro Warszawa, kapitan zespołu, Tomasz Walendzik.

Dla podopiecznych Wojciecha Szczuckiego druga runda rozgrywek II ligi nie jest szczęśliwa. Od kilku kolejek nie udaje im się dopisać do tabeli, niezwykle potrzebnych na tym etapie rozgrywek, punktów. Ostatni raz zawodnicy Metra ze zwycięstwa cieszyli się 13 stycznia, po wygranym 3:1 spotkaniu z Czołg AZS Uniwersytet Warszawski, później musieli uznać wyższość rywali z MUKS-em Huraganem Wołomin, UMKS-em MOS Wola Warszawa i BAS-em Białystok. – Gramy dobrze, jednak ostatnio zbyt dużo spotkań nie udaje się wygrać. Czemu tak się dzieje? Nie wiemy – mówi kapitan warszawskiej ekipy.Metrowcy potrzebują punktów jak tlenu, obecnie zajmują ósmą lokatę w tabeli i jeśli nie uda się im dopisać punktów w najbliższych spotkaniach, mogą odpaść z walki o play-off. Do końca rundy zasadniczej zawodnikom z Ursynowa zostały do rozegrania trzy spotkania –  w Ostrołęce, w najbliższą sobotę 24 lutego w Olsztynie i prawdopodobnie 4 marca, na własnym boisku, z Legią Warszawa.

Energa Net Ostrołęka, ze stratą sześciu puntów i jedną kolejką mniej od lidera tabeli BAS Białystok, zajmuje na ten moment drugie miejsce w grupie II. KS Metro Warszawa ma zamiar dziś zrewanżować się podopiecznym Mariusza Milnika, którzy w pierwszym meczu wygrali 1:3.

– Trenujemy dobrze, wychodzimy na każde spotkanie w pełni zmotywowani. W pierwszej rundzie narobiliśmy sobie apetytu na punkty, których teraz coraz bardziej brakuje. Musimy wygrać ostatnie spotkania rundy zasadniczej, jeśli chcemy zagrać w play-off. Do Ostrołęki jedziemy po punkty – zapowiada Walendzik.

Pierwszy gwizdek sędziego w pojedynku Energa Net Ostrołęka – Metro Warszawa już dziś o godzinie 18:00.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-02-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved