Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > To będzie zupełnie nowy Developres

To będzie zupełnie nowy Developres

fot. developres.rzeszow.pl

Najprawdopodobniej tylko cztery siatkarki zostaną w Developresie SkyRes na kolejny rok. Po bardzo słabym sezonie Orlen Ligi 2015/2016, w którym rzeszowski klub zajął przedostatnie miejsce w tabeli (powtórzył wynik sprzed roku, kiedy debiutował w ekstraklasie), w zespole dojdzie do rewolucji kadrowej.

Z zespołem pożegnają się: Ewa Cabajewska, Magda Jagodzińska, Paulina Filipowicz, Paulina Głaz, Ana Otasević, Weseła Bonczewa, Joanna Kapturska, Agata Skiba i Justyna Raczyńska, którą czeka urlop macierzyński. W składzie Developresu nie będzie też powracających do sportu po urodzeniu dzieci: Magdaleny Olszówki (trafi do Muszynianki) i Pauli Szeremety.W nowym sezonie zobaczymy tylko cztery zawodniczki z obecnej kadry Developresu. To libero Lucyna Borek, środkowe Magdalena Hawryła i Katarzyna Warzocha oraz przyjmująca Ewa Śliwińska. Zostaje też trener Jacek Skrok. Odchodzi natomiast jego dotychczasowy asystent, Stanisław Pieczonka. Nazwiska nowych siatkarek owiane są na razie tajemnicą. Nieoficjalnie mówi się, że w stolicy Podkarpacia mają zagrać 35-letnia środkowa Katarzyna Mróz (ostatnio Chemik Police) oraz przyjmujące: 28-letnia Ewelina Brzezińska (panieńskie nazwisko Sieczka) grająca w Budowlanych Łódź, 27-letnia Klaudia Kaczorowska (Atom Trefl Sopot) i 24-letnia Amerykanka Deja McClendon (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza).

Działacze z Rzeszowa mocno zainteresowani są pozyskaniem też siatkarek z Serbii. Do końca miesiąca zawodniczki Developresu mają ważne kontrakty i choć sezon dawno się zakończył, zespół z Rzeszowa jako jedyny w Polsce trenuje, a potrwa to do 25 maja.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi przed sezonem 2016/2017

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved