Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Thibault Rossard opuszcza Asseco Resovię

Thibault Rossard opuszcza Asseco Resovię

fot. Klaudia Piwowarczyk

Thibault Rossard po trzech sezonach gry w barwach Asseco Resovii Rzeszów żegna się z klubem ze stolicy Podkarpacia. Thibault Rossard siatkarską karierę rozpoczynał we francuskim Spacer’s de Toulouse skąd przeniósł się do Arago de Sète. Dobre występy we francuskiej lidze zaowocowały nagrodą dla najlepszego gracza sezonu zasadniczego według L’Equipe i powołaniem do reprezentacji Francji.

 W 2016 roku Rossard przeniósł się do Asseco Resovii. Tibo w trakcie trzech sezonów spędzonych w pasiaku zagrał w 84 meczach, w których zdobył 1124 punkty.

– Bardzo dziękujemy Tibo za godne reprezentowanie naszego Klubu w trzech ostatnich sezonach. W Rzeszowie mogliśmy obserwować, jak Tibo się rozwijał zarówno, jako zawodnik, ale także jako człowiek. Jego technika indywidualna, zaangażowanie i determinacja niejednokrotnie poprowadziły nasz zespół do zwycięstwa. Dziękujemy, że godnie reprezentowałeś barwy naszego zespołu i trzymamy kciuki za dalszy rozwój Twojej kariery – zarówno w nowym klubie, jak i reprezentacji – powiedział Prezes Zarządu Asseco Resovii, Krzysztof Ignaczak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved