Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Tauron MKS już bez Regan Scott

Tauron MKS już bez Regan Scott

fot. FIVB

33-letnia Amerykanka Regan Scott nie będzie już występowała w barwach klubu z Dąbrowy Górniczej. Doświadczona przyjmująca wróciła już do swojego kraju. Niewykluczone, że klub w jej miejsce pozyska jeszcze nową zawodniczkę, ale może być to jedynie siatkarka zagraniczna, bowiem do końca stycznia otwarte jest jeszcze okno transferowe dla obcokrajowców.

Regan Scott do zagłębiowskiego klubu przyszła w trakcie okresu przygotowawczego, jako zastępstwo dla Julii Biesonnajej, która szybko rozwiązała kontrakt z Tauronem MKS-em. Scott w trakcie swojej kariery grała na parkietach lig hiszpańskiej, francuskiej, azerskiej, rumuńskiej, tureckiej, portorykańskiej, a także ostatnio polskiej.

Siatkarka ta nie dokończy jednak sezonu w Orlen Lidze. Jak dowiedziała się Strefa Siatkówki, Scott jest już w USA, o czym poinformowała osoba z otoczenia klubu. Scott dostała korzystniejszą ofertę z innego klubu. Amerykanki, byłej reprezentantki kraju, nie było już w składzie na mecz z Legionovią Legionowo, który Tauron MKS przegrał 1:3.

Kto zdobędzie złoto Orlen Ligi w sezonie 2016/2017?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved