Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Taichiro Koga: Mieliśmy cel, który zrealizowaliśmy

Taichiro Koga: Mieliśmy cel, który zrealizowaliśmy

fot. Aleksandra Twardowska

– Przed tym meczem mówiliśmy sobie, że to może być ciężkie spotkanie i takie też było. Mieliśmy cel, który zrealizowaliśmy – mówi japoński libero Aluronu Virtu Taichiro Koga po poniedziałkowym zwycięstwie nad Dafi Społem Kielce.

Warta Zawiercie wygrała to spotkanie za trzy punkty. Jednak w każdym secie zarówno Dafi Społem, jak i Aluron Virtu Warta prowadzili. Czym to było spowodowane? – Nasza gra za bardzo falowała, raz prowadziliśmy, żeby nagle stracić przewagę. Jednak wszystko dobrze się skończyło i to my wygraliśmy za trzy punkty – mówi japoński libero. – Przed tym meczem mówiliśmy sobie, że to może być ciężkie spotkanie i takie też było. Mieliśmy cel, który zrealizowaliśmy – analizuje Koga. Kluczem do zwycięstwa była skuteczna zagrywka? – Podejmowaliśmy duże ryzyko na zagrywce. Stąd też popełnialiśmy błędy, jednak nasz rywal również nie zwalniał ręki w tym elemencie gry. Nie mieliśmy w tym meczu najlepszego przyjęcia, dlatego też musimy znaleźć w tym tygodniu bardziej się skupić na tym elemencie gry – mówi Taichiro Koga.

Po przerwie w grze to kielczanie nawiązali kontakt, wygrywając trzecią partię, czy przychodziła myśl o tie-breaku? – Nie myślałem o tym całkowicie. Byłem skupiony na kolejnej piłce – relacjonuje libero. – Wiedziałem i wierzyłem w to, że wygramy tego seta jak nie w trzech setach to w czterech i tak też zrobiliśmy. Najważniejsze, że mamy trzy punkty – kończy japoński libero.źródło: aluronvirtu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved