Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Szymon Bereza: Nasz zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

Szymon Bereza: Nasz zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

fot. ZAKSA Strzelce Opolskie

– Różnice między ósmym, a dziesiątym miejscem są naprawdę niewielkie. Wystarczy jeden wygrany mecz, żeby znaleźć się na miejscu premiowanym graniem w play-off. Nasza gra w Nowym Roku nie wygląda jeszcze tak jakbyśmy chcieli, ale ciężko pracujemy na treningach, żeby zdobywać kolejne punkty – powiedział rozgrywający ZAKSY Strzelce Opolskie, Szymon Bereza.

Przegraliście w ostatnim meczu z KFC Gwardią 0:3. Chyba nikt nie spodziewał się, że wrocławianie tak szybko was pokonają?Szymon Bereza: Byliśmy mocno zmotywowani po poprzednich porażkach. Bardzo chcieliśmy wygrać. Może za bardzo…

Potraficie dobrze grać w siatkówkę, co już nie raz udowodniliście w tym sezonie. Czego zabrakło w piątek, żeby nawiązać równą walkę z rywalem?

– Rywale swoją zagrywką znacznie utrudnili nam grę, czego nie można powiedzieć o naszej. Byli od nas dużo lepszą drużyną w każdym elemencie siatkarskim, co pokazuje najlepiej wynik spotkania.

Aktualnie zajmujecie 10. miejsce w tabeli. Różnice punktowe pomiędzy zespołami są niewielkie i w dalszym ciągu macie szanse na awans do ósemki.

– Różnice między ósmym, a dziesiątym miejscem są naprawdę niewielkie. Wystarczy jeden wygrany mecz, żeby znaleźć się na miejscu premiowanym graniem w play-off. Nasza gra w Nowym Roku nie wygląda jeszcze tak jakbyśmy chcieli, ale ciężko pracujemy na treningach, żeby zdobywać kolejne punkty do ligowej tabeli.

Na ten moment możecie być praktycznie pewni utrzymania w 1. Lidze, czyli podstawowy cel został zrealizowany. Domyślam się, że wasz zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa?

– Cel zostanie zrealizowany jak utrzymamy się w lidze. Na razie niczego nie możemy być pewni, bo różnice między dziesiątym, a trzynastym miejscem również są niewielkie. Ostatniego słowa nasz zespół nie powiedział, co mamy zamiar udowodnić w meczu z MCKiS-em Jaworzno, jak i w każdym następnym.

Wspomniane spotkanie z jaworznianami zagracie w sobotę. Zarówno wy, jak i przeciwnicy jesteście dość mocno podrażnieni po ostatnich porażkach, więc chyba należy spodziewać się zaciętego pojedynku?

– W Jaworznie należy spodziewać się bardzo zaciętego spotkania. Zarówno my jak i nasi sobotni rywale bardzo potrzebujemy punktów do tabeli. Na mecz pojedziemy zmotywowani i damy z siebie wszystko, żeby wyrwać gospodarzom punkty.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved