Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sztab szkoleniowy Developresu bez zmian

Sztab szkoleniowy Developresu bez zmian

fot. Łukasz Krzywański

Kolejne wieści kadrowe napływają z Developresu SkyRes Rzeszów. We wtorek klub poinformował, że w sezonie 2020/2021 nie zmieni się skład sztabu szkoleniowego. Trenerem zespołu wciąż będzie więc Stephane Antiga, a jego zastępcą Bartłomiej Dąbrowski. – Myślę, że skład sztabu szkoleniowego jest bardzo dobry i każdy z nas wzajemnie się uzupełnia – powiedział Francuz.

Stephane Antiga posadę szkoleniowca Developresu SkyRes Rzeszów objął w maju ubiegłego roku. Debiutancki sezon Francuza w LSK był dla niego bardzo udany. Były trener reprezentacji Polski mężczyzn w skróconych z powodu pandemii koronawirusa rozgrywkach doprowadził rzeszowianki do wicemistrzostwa Polski. – Jestem zadowolony ze swojego sztabu, bardzo mnie to cieszy, że będę mógł walczyć o kolejne tytuły w Polsce oraz w Lidze Mistrzyń. Myślę, że skład sztabu szkoleniowego jest bardzo dobry i każdy z nas wzajemnie się uzupełnia – przyznał Antiga.Bardzo się cieszę, że kolejny sezon spędzę w Rzeszowie i w Developresie. Klub zapewnia idealne warunki do pracy oraz rozwoju. Każdy sezon to kolejne doświadczenia i możliwość realizacji marzeń – powiedział z kolei drugi trener Developresu Bartłomiej Dąbrowski.

Oprócz szkoleniowców w rzeszowskiej ekipie na kolejny sezon zostają również statystyk Mateusz Janik, kierownik drużyny Paulina Peret, trener przygotowania fizycznego Artur Płonka, fizjoterapeuta Grzegorz Gomulec i trener mentalny Artur Pękalski. – To klub z wielkimi ambicjami, a przede wszystkim ze świetną atmosferą do pracy. Myślę, że także w sztabie stworzyliśmy bardzo fajną atmosferę, dlatego fakt, że zostajemy w tym samym składzie, sprawia, że już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu – stwierdził Mateusz Janik. – Każdy z nas pracuje z pasją, co przekłada się na wspólne sukcesy, świetną atmosferę oraz profesjonalizm – dodała Paulina Peret.

Sztab szkoleniowy Developresu SkyRes Rzeszów na sezon 2020/2021:
Stephane Antiga – trener
Bartłomiej Dąbrowski – II trener
Paulina Peret – kierownik drużyny
Mateusz Janik – statystyk
Artur Płonka – trener przygotowania fizycznego
Grzegorz Gomulec – fizjoterapeuta
Artur Pękalski – trener mentalny

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: developres.rzeszow.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved