Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sześć spotkań 6. kolejki LSK w środę

Sześć spotkań 6. kolejki LSK w środę

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Już w najbliższą środę rozegrana zostanie 6. kolejka rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Lider tabeli, Chemik Police, podejmować będzie MKS Kalisz, ŁKS zagra z PTPS-em Piła, a Budowlani Łódź walczyć o punkty będą we Wrocławiu. Czy któryś z tych zespołów straci punkty? Najciekawiej może być w Bydgoszczy, gdzie Pałac zmierzy się z BKS-em Bielsko-Biała.

 #Volley Wrocław – Grot Budowlani Łódź
środa, 28 listopada, g. 18:00

Podopieczne trenera Marka Solarewicza w środę zmierzą się z niepokonanym dotąd zespołem Budowlanych Łódź. Wrocławianki czeka więc trudna przeprawa, ale o tym, że w hali Orbita nie jest łatwo, przekonał się już inny zespół z Łodzi, ŁKS. Volley przegrał ostatnio z BKS-em i po pięciu meczach wciąż ma tylko jedną wygraną. – Zabrakło nam praktycznie wszystkiego, przede wszystkim koncentracji i dobrej zagrywki, która pozwoliłaby nam nawiązać wyrównaną walkę z przeciwniczkami. Nie realizowałyśmy założeń taktycznych – mówiła po porażce z bielszczankami Karolina Piśla. W dodatku zespół z Wrocławia od początku sezonu prześladują kontuzje.

Budowlani do Wrocławia przyjadą z kompletem czterech wygranych spotkań ligowych. Podopieczne trenera Błażeja Krzyształowicza w ostatniej kolejce rozprawiły się w trzech setach z KSZO, ale nie ustrzegły się błędów i momentów koncentracji. – Nie podejdziemy do meczu z wrocławiankami lekceważąco. Wiemy, jaki duży potencjał ma ta drużyna. Zwłaszcza że w poprzedniej kolejce zawodniczki z Dolnego Śląska rozegrały świetny mecz z kaliszankami. Rzeczywiście mają już na swoim koncie kilka tie-breaków, są wytrwałe i 5 setów na pewno nie jest im straszne, będziemy musiały na to uważać. Musimy do tego meczu podejść bardzo zmotywowane, spiąć się i szybko się zregenerować – przyznaje środkowa Budowlanych, Małgorzata Śmieszek. Naszym zdaniem Budowlani pozostaną niepokonanym zespołem i przywiozą do Łodzi komplet punktów.

Typ redakcji:
#Volley Wrocław – Grot Budowlani Łódź 1:3

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved