Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Strefa Siatkówki i VolleyCountry zorganizują World Volleyball Coaches Show

Strefa Siatkówki i VolleyCountry zorganizują World Volleyball Coaches Show

fot. volleycoachshow.com

Serwis Strefa Siatkówki – siatka.org od jakiegoś czasu współpracuje już z serwisem VolleyCountry. Pierwszy wspólnym przedsięwzięciem obu partnerów był World Volleyball Coaches Show w Czeskich Budziejowicach, w którym w maju 2018 roku wzięło udział 180 trenerów z całej Europy. Kolejnym będzie World Volleyball Coaches Show 2019 w Ostrawie, który ma być jeszcze lepszy i jeszcze efektowniejszy.

Strefa Siatkówki – siatka.org to najpopularniejszy polski serwis o piłce siatkowej z niemal dwudziestoletnią historią. Dzięki niemu dziesiątki tysięcy polskich sympatyków siatkówki może szybko dowiedzieć się o wynikach ligowych, pucharowych czy międzynarodowych oraz przeczytać najważniejsze wiadomości i relacje dotyczące wydarzeń siatkarskich. Do tego społeczność zgromadzona na portalu Facebook wokół Strefy Siatkówki zbliża się już do 100 tys. osób.VolleyCountry to siatkarski portal nr 1 w Czechach. W czeskiej i angielskiej wersji językowej oferuje wiele porad i wskazówek dla trenerów piłki siatkowej. To nie wszystko, bowiem dzięki VolleyCountry można uczyć się siatkówki poprzez internetowe kursy prowadzone przez znanych trenerów. Jeden z produktów tej marki – siatkarskie nakolanniki na portalu Amazon, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

World Volleyball Coaches Show, które odbyło się w zeszłym roku w Czeskich Budziejowicach, było udanym przedsięwzięciem. Dzięki Jiriemu Popelce i jego zaangażowaniu udało się w jednym miejscu zgromadzić wielu trenerów z całej Europy, którzy mogli dowiedzieć się czegoś nowego, dostać praktyczne rady, ale też wymienić się doświadczeniem – przyznał Bartosz Wencław. – Siatkówka w Czechach rozwija się obecnie coraz bardziej dynamicznie i nie dziwi mnie, że właśnie tam takie imprezy się odbywają. Tegoroczny World Volleyball Coaches Show odbędzie się bardzo blisko granicy z Polską. To doskonała okazja dla polskich trenerów, by w nim uczestniczyć i rozwijać swój warsztat – dodał właściciel Strefy Siatkówki.

– Jestem niezwykle podekscytowany współpracą ze Strefą Siatkówki. Piłka siatkowa to dla mnie sport numer jeden w Polsce. O współpracy rozmawiamy już z Bartkiem Wencławem od dłuższego czasu i naszym wspólnym celem jest pomóc rozwojowi siatkówki w naszych krajach. World Volleyball Coaches Show to nasze pierwsze wspólne przedsięwzięcie, dzięki któremu zacieśniamy współpracę i oczekujemy naprawdę świetnego pokazu siatkówki i szkolenia dla trenerów naszej dyscypliny – mówi Jiri Popelka, założyciel VolleyCountry, nie tak dawno jeden z czołowych czeskich siatkarzy.

Szczegóły World Volleyball Coaches Show 2019 zostaną podane do wiadomości w najbliższych tygodniach. Można się spodziewać, że gwiazdami i prelegentami na tym wydarzeniu będą uznani trenerzy z całego świata, posiadający ogromne doświadczenie. Do tego czasu można sprawdzać wiadomości na stronie volleycoachshow.com, która dostępna jest w trzech językach – angielskim, czeskim i polskim.

World Volleyball Coaches Show to unikalna konferencja poświęcona siatkówce z światowej sławy trenerami jako prelegentami. Celem konferencji jest przekazanie wiedzy i doświadczenia gwiazd trenerskich w szkoleniu zawodników i zawodniczek wszystkim trenerom piłki siatkowej oraz wymiana doświadczeń pomiędzy trenerami.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved