Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Stocznia Szczecin chce być królem polowania?

Stocznia Szczecin chce być królem polowania?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Brzmi niewiarygodnie, ale naprawdę zanosi się na jeden z największych hitów transferowych tego lata. Jak donosi Przegląd Sportowy, jeden z najlepszych polskich siatkarzy – Bartosz Kurek – jest bliski podpisania umowy z KPS-em Stocznią Szczecin. Jeszcze dalej idzie serwis sport.pl, który sugeruje, że oprócz Kurka do Szczecina mogą trafić… Łukasz Żygadło i Matej Kazijski.

Dwunasty klub ostatnich rozgrywek PlusLigi będzie miał w kolejnym sezonie znacznie wyższy budżet i planuje wzmocnienia właściwie na każdej pozycji. Bartosz Kurek, który ostatni sezon spędził w Ziraacie Bankasi Ankara i przez kilka miesięcy leczył kontuzję, miałby być liderem zespołu. – Nie mogę potwierdzić żadnych spekulacji. Pracujemy nad składem, niedługo będziemy ogłaszali nazwiska nowych zawodników. A Kurek? Myślę, że większość klubów chciałoby mieć w składzie tego zawodnika – mówi na łamach Przeglądu Sportowego enigmatycznie dyrektor klubu Krzysztof Śmigiel. Komentarza odmówił także menedżer zawodnika Jakub Michalak. Czyżby w PlusLidze pojawił się kolejny klub z przyzwoitym budżetem i aspiracjami sięgającymi gry w play-off. Pozyskanie mistrza Europy 2009 i najlepszego siatkarza turnieju finałowego Ligi Światowej 2012 mogłoby o tym świadczyć.

To jednak nie jedyny znany zawodnik, który masz szansę na związanie się z zespołem. Serwis sport.pl informuje, że w kuluarach padają również nazwiska doświadczonego rozgrywającego Łukasza Żygadło, który w ostatnim czasie występował w lidze irańskiej, oraz Mateja Kazijskiego – brązowego medalisty mistrzostw świata 2006 i mistrzostw Europy 2009.

źródło: przegladsportowy.pl, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved