Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Stefana Veljković na dłużej w Chemiku Police

Stefana Veljković na dłużej w Chemiku Police

fot. Karolina Koster

Chemik czeka na szczegóły porozumienia z głównym sponsorem w nowym sezonie. Tymczasem klub poinformował, że Stefana Veljković będzie reprezentować barwy Chemika Police w sezonie 2016/2017. 

Serbska środkowa występuje w polickiej drużynie od 2014 roku. Z zespołem zdobyła dwa mistrzostwa, Puchar i dwa Superpuchary Polski. Aktualnie Stefana Veljković przebywa na zgrupowaniu kadry Serbii, która bierze udział w pierwszej dywizji rozgrywek World Grand Prix.Poprzedni sezon dla „Stefi” był bardzo udany. Oprócz trzech trofeów drużynowych zdobyła również nagrody MVP oraz najlepiej blokującej Pucharu Polski. To czwarta zawodniczka, która na pewno zagra w barwach mistrza Polski w sezonie 2016/2017. Wcześniej informowaliśmy o Annie Werblińskiej, Agnieszce Bednarek-Kaszy i Marioli Zenik.

Chemik czeka na szczegóły porozumienia z głównym sponsorem w nowym sezonie. Choć od zakończenia sezonu minęły już blisko dwa miesiące, mistrz Polski oficjalnie nie potwierdził jeszcze żadnego nowego transferu, a jedynie odejście z drużyny czterech siatkarek. W Chemiku trwa obecnie audyt. Analizowane są m.in. umowy i kontrakty z zawodniczkami. – Mamy fundację wspierania piłki siatkowej i ten obszar analizujemy. Na pewno się z niego nie wycofamy. Reguły, warunki i sposób naszego funkcjonowania w najbliższym czasie zostaną sprecyzowane. Po uzyskaniu pełnego audytu chcemy uporządkować nasze relacje, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Skarbu Państwa. Tak aby te reguły były czytelne i transparentne – mówi prezes Zakładów Chemicznych Police Grupa Azoty Wojciech Wardacki.

źródło: 24kurier.pl, chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved