Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Stefana Veljković: To było dziwne uczucie

Stefana Veljković: To było dziwne uczucie

– Byłam trochę zaskoczona tym, co pokazała drużyna Vizury. Nie widziałam jej wcześniej, ale uważam, że przed nimi jest przyszłość, są szalenie utalentowane – mówiła po wygranym meczu w Lidze Mistrzyń Stefana Veljković. – Wciąż musimy poprawić pewne rzeczy w naszej grze – dodała środkowa Chemika Police.

We wtorek Vizura Ruma w swoim pierwszym meczu grupowym Ligi Mistrzyń przegrała 0:3 z Chemikiem Police. – Cieszę się, że tak dużo ludzi przyszło oglądać siatkówkę, nie pamiętam już tak wypełnionej sali – mówiła po spotkaniu Katarina Lazovic, wyróżniająca się zawodniczka Vizury Ruma. – Nieco smuci wynik, przegrałyśmy 0:3, ale każdy widział, że walczyłyśmy o każdą piłkę, mogłyśmy wygrać nawet drugiego seta, ale przeważyło doświadczenie rywalek. Powinnyśmy być szczęśliwe, że możemy rywalizować w Lidze Mistrzyń. Ten zespół potrafi grać lepiej i mam nadzieję, że pokaże to w następnych meczach – dodała zawodniczka serbskiego zespołu.Po latach w Serbii znów zagrała Stefana Veljković.To było dziwne uczucie, po tylu latach zagrać znów przeciwko serbskiemu zespołowi, trochę trzęsły mi się ręce i nogi. To niezwykłe uczucie – przyznała środkowa Chemika Police. – Byłam trochę zaskoczona tym, co pokazała drużyna Vizury. Nie widziałam jej wcześniej, ale uważam, że przed nią jest przyszłość, to zawodniczki szalenie utalentowane – dodała serbska zawodniczka.

Zawodniczka Chemika po meczu odniosła się również do ostatniego przegranego meczu ligowego z Developresem, który mocno zabolał mistrza Polski. – Wciąż musimy poprawić pewne rzeczy w naszej grze. W krajowych rozgrywkach poniosłyśmy ostatnio klęskę i to nam mocno przeszkadza. Teraz wprawdzie wygrałyśmy 3:0, ale wciąż są rzeczy, nad którymi musimy pracować. Mam nadzieję, że utrzymamy dotychczasowy rytm – dodała Veljković.

źródło: CEV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved