Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Srećko Lisinac o Trentino: Dobrze znam wartość tego klubu

Srećko Lisinac o Trentino: Dobrze znam wartość tego klubu

fot. Katarzyna Antczak

Klub Trentino Volley ogłosił podpisanie dwuletniego kontraktu ze Srećko Lisinacem. Serbski środkowy do włoskiej Serie A przeniesie się z zespołu mistrza Polski, Skry Bełchatów. – Lisinac jest jednym z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji i cieszę się, że zdecydował się na nasz projekt. Jestem przekonany, że wiele wniesie do naszego klubu – mówi prezes Trentino Volley, Diego Mosna.

Wiem, że to projekt, który ma szanse się rozwijać w najbliższej przyszłości. Gra w Trentino Volley będzie niezwykle ekscytująca, dobrze znam wartość tego klubu, który nie tak dawno osiągał sukcesy krajowe i międzynarodowe – powiedział Srećko Lisinac po podpisaniu kontraktu z włoskim zespołem. – Chciałem przyjechać do Trydentu i być częścią tej ekipy, bo jestem tak samo ambitny jak ludzie w tym klubie. Będziemy razem pracować, by zdobywać kolejne cele i osiągać coraz lepsze wyniki. Podjęcie decyzji o podpisaniu kontraktu nie zajęło mi zbyt wiele czasu. Włoska Serie A to jedna z najlepszych i najtrudniejszych lig na świecie. Gra tutaj z pewnością pomoże mi w rozwoju – dodał serbski środkowy.Rozpoczynamy wzmacnianie zespołu przed kolejnym sezonem od mocnego uderzenia – przyznał prezes klubu, Diego Mosna. – Lisinac jest jednym z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji i cieszę się, że zdecydował się na nasz projekt. Jestem przekonany, że wiele wniesie do naszego klubu. To gracz kompletny, zmotywowany, a także młody i posiadający już doświadczenie międzynarodowe – dodał.

W Trentino Volley Lisinac ma tworzyć parę środkowych ze Słoweńcem Janem Kozamernikiem. Mówi się, że do zespołu dołączą jeszcze libero Jenia Grebennikov z Cucine Lube, Gabriele Nelli z Padwy, Gianluca Galassi z Revivre Mediolan i Matteo Piano z Modeny.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved