Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Spiridonow znów zaatakował polskiego reprezentanta

Spiridonow znów zaatakował polskiego reprezentanta

fot. Katarzyna Antczak

Aleksiej Spiridonow nie daje o sobie zapomnieć. Niestety znów nie chodzi o sportowe dokonania Rosjanina. W mediach społecznościowych w wulgarny sposób obraził polskiego siatkarza Andrzeja Wronę.

W ostatnim czasie sportowa kariera Aleksieja Spiridonowa wyraźnie stanęła w miejscu. Próżno szukać go na parkiecie czy nawet w kwadracie dla rezerwowych reprezentacji Rosji, w ekipie Zenitu Kazań również pełnił rolę piątego koła u wozu i w przyszłym sezonie będzie szukał szczęścia w drużynie Jenisiej Krasnojarsk. O tym, że żyje i ma się dobrze, przypomina od czasu do czasu w mediach społecznościowych. Czy potwierdza, że wszystko u niego w najlepszym porządku? Jeden z wpisów na Twitterze pokazał, że chyba jednak nie. Spiridonow w wulgarny sposób zaatakował polskiego siatkarza Andrzeja Wronę. – Wrona k**** – wpis został przez rosyjskiego siatkarza usunięty, otrzeźwienie przyszło jednak w tej sytuacji zbyt późno.Serial ze Spiridonowem w roli głównej ciągnie się od mistrzostw świata w 2014 roku rozgrywanych w Polsce. Wówczas, w trakcie jednego ze spotkań, Spiridonow strzelał w kierunku widzów z wyimaginowanej broni, pluł w wentylator, prowokował kibiców (min. opluł posła PiS-u Marka Matuszewskiego). Licznymi obraźliwymi wypowiedziami na temat Polaków i kontrowersyjnymi wpisami w mediach społecznościowych rosyjski przyjmujący nie zjednał sobie sympatii kibiców nad Wisłą.

Na początku 2016 roku Spiridonow znów pojawił się w Polsce, tym razem wraz z drużyną Zenitu Kazań, wystąpił w towarzyskich meczach w Rzeszowie i w Krośnie. Wówczas znów postanowił zaszokować polskich kibiców – napisał na Twitterze, że kocha Polskę i pozował do zdjęć w stroju reprezentacji Polski oraz w koszulce z napisem „Keep calm and love Poland”.

Nie wszyscy uwierzyli w nagłą zmianę uczuć Rosjanina. Na Twitterze ostro odpowiedział mu siatkarz PGE Skry Bełchatów i kadry biało-czerwonych, Andrzej Wrona. – Przestańcie się podniecać tym pajacem w koszulce Reprezentacji Polski, bo gwarantuję Wam, że gdy wyłączyli aparat, to podtarł sobie nią tyłek – napisał siatkarz. Tak zaczął się konflikt zawodnika Sbornej z Wroną w mediach społecznościowych.

Dodatkowo Aleksiej Spiridonow znów przypomniał o sobie na początku lipca, prowokując Polaków na Twitterze przy okazji meczów Ligi Światowej i Euro 2016.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved