Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sparing Espadonu z Cuprum na plus

Sparing Espadonu z Cuprum na plus

fot. plusliga.pl

Siatkarze Espadonu Szczecin wykorzystując dłuższą przerwę spowodowaną turniejem finałowym Pucharu Polski, zaprosili na sparing Cuprum Lubin. Goście z zaproszenia skorzystali i w piątek obie ekipy odbyły wspólny ponad dwugodzinny trening. Jego formuła w trakcie zmieniała się.

Pierwsze dwa sety siatkarze grali z „dorzucanymi piłkami”, gdzie dopiero dwie skuteczne akcje z rzędu dawały punkt. Później grano z normalną punktacją, w piątej partii do 25. Przez cały sparing obaj szkoleniowcy bardzo mocno rotowali składem, pozwalając na grę wszystkim zdolnym do gry siatkarzom. W barwach szczecińskiej ekipy nie pojawił się na boisku Amerykanin Menzel – narzekający na ból pleców, a fiński rozgrywający zakończył zajęcia po pierwszym secie, także z powodu drobnego urazu. Ostatecznie zajęcia zakończyły się zwycięstwem 3:2 Espadonu.

Poprawiamy ostatnio szwankujące elementy gry i dzisiejsze zajęcia bardzo nam się w tym aspekcie przydały. Problem w tym, by dobre treningi przełożyć na podobną grę, ale to już kwestie leżące gdzieś głęboko w głowach – podsumował trener Espadonu Michał Gogol.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved