Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Smutny żart na Prima Aprilis

Smutny żart na Prima Aprilis

Nie jest nam do śmiechu, a tym bardziej do robienia żartów. Sytuacja w kraju i na świecie, a przede wszystkim sytuacja w siatkówce do żartów nie nastraja. Przerwane rozgrywki, przełożone igrzyska olimpijskie, niepewność jutra klubów i zawodników – to wszystko sprawia, że tegoroczny Prima Aprilis w Strefie Siatkówki będzie zupełnie inny.

1 kwietnia zawsze był dla nas swojego rodzaju zabawą z czytelnikami. My próbowaliśmy was oszukać podając informację jak najbardziej prawdopodobną, wy próbowaliście zgadnąć, co tego dnia w serwisie jest prawdą, z co zwykłym żartem. Zdarzały nam się też żarty prorocze, które potem stawały się rzeczywistością (jak z transferem Antigi do PlusLigi). W tym roku i w obecnej sytuacji nie jest nam jednak do śmiechu.Wszyscy patrzymy z rosnącym niepokojem na sytuację na świecie oraz na to, co dzieje się w naszym kraju. Zaniepokojeni położeniem, w jakim znalazła się nasza dyscyplina po przerwaniu wszystkich rozgrywek i przełożeniu igrzysk olimpijskich mocno chcemy wierzyć, że ten koszmar w końcu się skończy i siatkarze i siatkarki jak najszybciej wyjdą na boiska. Bo to będzie oznaczało zwycięstwo w walce z epidemią, pewną normalizację życia społecznego i przezwyciężenie strachu przed jutrem.

Wierzymy również, że ze zrozumieniem przyjmiecie naszą decyzję o zaniechaniu jakichkolwiek żartów w ten dzień. Obecnie nie pora na to, ogólna sytuacja i nastrój nie sprzyja świętowaniu pierwszego dnia kwietnia. Dziś wszystko, co ukaże się w serwisie będzie więc na poważnie, tak jak każdego innego dnia. Życie i rzeczywistość sprawiły nam ostatnie wystarczający smutny żart…

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved