Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Slobodan Kovac: Jedziemy na kolejne starcia z myślą o wygranej.

Slobodan Kovac: Jedziemy na kolejne starcia z myślą o wygranej.

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Słowa podziękowania za ten mecz należą się nie mnie, ale naszym zawodnikom. Mój zespół zaczyna pokazywać swoją siłę mentalną. Z każdym meczem prezentujemy coraz to lepszą siatkówkę. W naszej grze jest jakość. Dlatego tym bardziej nie mogę odżałować tego meczu pucharowego z Treflem Gdańsk. Ale to już zostawiamy na boku – skomentował wygraną z ZAKSĄ trener Jastrzębskiego Węgla Slobodan Kovac. 

Teraz skupiamy się już na Pluslidze oraz Lidze Mistrzów. Następny mecz również rozegramy poza „domem”, znowu z bardzo wymagającym rywalem, jakim jest Vervą Warszawa. Ale my zademonstrowaliśmy wszystkim, na co nas stać. Pojedziemy do Warszawy i będziemy walczyć z nimi – dodał szkoleniowiec jastrzębian.Kovac już jest myślami przy kolejnych wyzwaniach, stojących przed jego drużyną. – Znam doskonale stawkę kolejnych spotkań i to jak trudno się zregenerować po całym dniu podróży i jednym treningu przed meczem. Po wspaniałym meczu w Kędzierzynie w czwartek zespół będzie mieć dzień wolny. To konieczność, bo zawodnicy czują to wszystko w kościach. Taka liczba wyjazdów to jednak nie jest dla nas zaskoczenie, znaliśmy wcześniej terminarz, więc nie narzekamy, tylko jedziemy na kolejne starcia z myślą o wygranej.

Szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla docenił też rywali wczorajszego spotkania. – Nikola Grbić był jednym z najważniejszych siatkarzy na świecie. Teraz jest dobrym trenerem i pracuje w klubie aktualnego mistrza Polski. Jest rzeczą normalną, że mam osobistą satysfakcję ze zwycięstwa, nie tyle z Nikolą, co z tak klasową drużyną, jak ZAKSA. Życzę mu powodzenia w dalszych rozgrywkach, ale jestem szczęśliwy, bo dziś to mój zespół triumfował.

źródło: KS Jastrzębski Węgiel

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved