Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk Suwałki złożył akces do PlusLigi

Ślepsk Suwałki złożył akces do PlusLigi

fot. Miłosz Kozakiewicz / MKS Ślepsk Suwałki

MKS Ślepsk Suwałki w wydanym oświadczeniu poinformował o złożeniu akcesu do Plusligi na sezon 2019/2020.  Ekipa z Suwałk aktualnie rywalizuje z Lechią Tomaszów Mazowiecki o miejsce w finale I ligi. Aktualny stan rywalizacji wynosi 1:1, a kolejne mecze 4. i 5. 04. odbędą się w Suwałkach. Podopieczni Mateusza Mielnika mają więc szansę zakończyć rywalizację u siebie.

Oświadczenie klubu MKS Ślepsk Suwałki:MKS Ślepsk Suwałki informuje o złożeniu akcesu do PlusLigi na sezon 2019/2020.

Warto również dodać, że regulamin zezwala na złożenie akcesu wszystkim pierwszoligowcom, a w obecnej sytuacji finalistom rozgrywek. Termin składania dokumentów upływa 30 marca 2019 roku.

Każdego roku klub stara się stawiać kolejne kroki naprzód. Planem minimum na sezon 2018/2019 był awans do pierwszej czwórki. Zadanie postawione przed sztabem szkoleniowym zostało wykonane, co sprawiło, że apetyty na końcowy sukces wzrosły. Walka o medale jest dla klubu priorytetem. Dodatkowo, budowa hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena” pozwoliła realnie spojrzeć na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W dniach 4-5 kwietnia 2019 roku, suwalscy kibice zgromadzeni w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, będą mieli okazję zobaczyć siatkówkę na wysokim poziomie. Starcie czołowych drużyn 1. Ligi przyniesie z pewnością mnóstwo sportowych emocji. Klub spodziewa się przyjazdu kibiców gości. Stawką rywalizacji z KS Lechią Tomaszów Mazowiecki jest awans do finału o Mistrzostwo 1. Ligi. Zapowiada się wielkie, siatkarskie widowisko.

MKS Ślepsk Suwałki pragnie podziękować wszystkim działaczom, kibicom i sponsorom za okazane w trakcie sezonu wsparcie.

Razem możemy więcej!

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved