Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ślepsk Suwałki również ma w planach sparingi

Ślepsk Suwałki również ma w planach sparingi

fot. Klaudia Piwowarczyk

Siatkarze MKS Ślepsk Malow Suwałki intensywnie trenują przed debiutanckim sezonem w PlusLidze. W połowie września, oprócz treningów, pojawią się również sparingi przygotowujące zespół Andrzeja Kowala do startu w rozgrywkach.

Pierwsze gry kontrolne zaplanowano w dniach 12-13 września w Gdańsku, gdzie podopieczni Andrzeja Kowala zmierzą się z miejscowym Treflem Gdańsk. Mecze odbędą się w popularnej ERGO Arenie. W ramach wyjazdu zespoły odbędą także wspólny trening, a tuż po nim mecz. Warto dodać, że sparing ten będzie niestety zamknięty dla publiczności.Następnie biało-niebiescy wrócą do Suwałk, gdzie w dniach 25-26 września rozegrają sparingi z białoruskim Szachtiorem Soligorsk, aktualnym mistrzem kraju. Miejscem rywalizacji będzie hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Kilka dni później (28-29 września)  gracze z Suwałk udadzą się do Kobyłki / Białobrzegów, gdzie zmierzą się z Cerradem Eneą Czarnymi Radom.

Pierwszy weekend października to powrót do Suwałk i tym samym rywalizacji z najlepszymi klubami PlusLigi. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji zameldują się Onico Warszawa, Indykpol AZS Olsztyn oraz Trefl Gdańsk.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved