Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sławomir Pawlik: Wprowadzone zmiany strzałem w dziesiątkę

Sławomir Pawlik: Wprowadzone zmiany strzałem w dziesiątkę

fot. Anna Wojnowska

Drużyna siatkarek z Bielska-Białej jest gotowa do nowego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. W przerwie w klubie doszło do wielu zmian, które mają pomóc w osiągnięciu założonych celów. – Celem w tym sezonie będzie najlepsza szóstka ligi – poinformował Andrzej Pyć, prezes klubu.

W nadchodzącym sezonie bielski zespół będzie występował pod nazwą BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, co oznacza, że już w trzecim sezonie z rzędu sponsorem tytularnym bielskiej ekipy będzie PROFI CREDIT Polska SA. – Współpraca była dotąd fantastyczna. Cieszymy się z wyników, jakie zespół osiągnął pod koniec poprzedniego sezonu i z tego, jak szybko klub zareagował, gdy rezultaty drużyny nie były satysfakcjonujące. Wprowadzone zmiany okazały się strzałem w dziesiątkę – mówił Sławomir Pawlik, dyrektor wykonawczy PROFI CREDIT Polska SA. Roszady, o których mowa, dotyczyły m.in. zmiany szkoleniowca. Kontrakt z klubem podpisał Tore Aleksandersen, a w życie wprowadzony został plan trzyletni, który zakłada powrót bialskiego klubu na szczyt w ciągu trzech sezonów. – Takie są założenia i tego się trzymamy. Celem w tym sezonie będzie najlepsza szóstka ligi. Mam nadzieję, że przy doświadczonych zawodniczkach sporo nauczą się te młodsze, do których należeć będzie przyszłość – mówił prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA, Andrzej Pyć.O sile bielskiej ekipy mówił również trener Tore Aleksandersen.Zespół ma ogromny potencjał. Mamy naprawdę świetne i doświadczone siatkarki, jak Ola Jagieło czy Kasia Konieczna, zawodniczki o dużym potencjale, jak Marlena Pleśnierowicz i kilka młodszych, bardzo utalentowanych siatkarek, które pozostały w naszym klubie lub przyszły ze Szczyrku czy Legionowa. Pracujemy bardzo ciężko i wierzę, że jeśli będziemy w stanie to, co robimy na treningach przełożyć na mecze, to będziemy mogli wygrać z każdym – stwierdził norweski szkoleniowiec.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że bardzo się cieszę, iż zdecydowałam się wrócić do klubu z Bielska-Białej. Dla mnie to ogromna przyjemność grać z tymi młodymi dziewczynami, które mają ogromny potencjał i są niezwykle utalentowane, a przy tym są pracowite i skromne – chwaliła młodsze koleżanki Aleksandra Jagieło i dodała, że zespół w tym roku może sprawić niejedną niespodziankę.

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved