Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Sławomir Busch: Czujemy pewien niedosyt

Sławomir Busch: Czujemy pewien niedosyt

AKS V LO Rzeszów zajął trzecie miejsce podczas mistrzostw Polski juniorów, które zostały rozegrane w Kętrzynie. – Jestem zadowolony z turnieju, choć pozostaje niedosyt – powiedział Sławomir Busch, przyjmujący rzeszowskiej drużyny.

Gratuluję nagrody MVP w ostatnim meczu o brązowy medal mistrzostw Polski juniorów, które zostały rozegrane w Kętrzynie. Jest pan zadowolony z zawodów?Sławomir Busch: – Dziękuję. Jestem zadowolony z tego turnieju. Choć myślę, że wspólnie z kolegami czujemy pewien niedosyt, że w półfinale przegraliśmy z Jastrzębskim Węglem. Zabrakło nam naprawdę niewiele, żeby pokonać jastrzębian. Nastawialiśmy się na złoty medal, niestety nie udało się zrealizować naszego celu.

W meczu o brązowy medal mistrzostw Polski juniorów zmierzyliście się z MMKS-em ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Spodziewaliście się, że rywale zagrają poniżej swoich możliwości?

Kędzierzynianie tak samo jak my liczyli na złoty medal mistrzostw Polski. Po porażce z UMKS-em MOS Wola Warszawa widać było, że zawodnicy też byli podłamani. Nasz zespół też musiał się podnieść po ostatnim przegranym spotkaniu, żeby stanąć chociaż na najniższym stopniu podium i mieć medal. Myślę, że w tym meczu o brąz drużyna z Kędzierzyna-Koźla zaprezentowała nieco słabszą formę niż na początku turnieju w Kętrzynie.

Wasz zespół natomiast bardzo szybko podniósł się po sobotniej porażce w półfinale. Mieliście zdecydowanie mniej czasu na odpoczynek i regenerację.

To prawda. Jednak nie chodziło o regenerację organizmu. Najważniejsze było oczyszczenie głowy i skupienie swoich myśli na meczu o brązowy medal. Po sobotnim meczu odpłynęły te wszystkie negatywne myśli. Skupiliśmy się na tym, żeby zdobyć medal.

Miło będziecie wspominać turniej w Kętrzynie?

Niedosyt pozostaje… W ubiegłym roku zdobyliśmy tytuł mistrza Polski i przyjechaliśmy do Kętrzyna z jednym celem, chcieliśmy wywalczyć złote medale. Niestety pozostała nam gra o brązowy krążek.

 

Autor: Katarzyna Porębska

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved