Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra bez Lisinaca i Bednorza w przyszłym sezonie

Skra bez Lisinaca i Bednorza w przyszłym sezonie

fot. Katarzyna Antczak

Na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej i tuż przed najważniejszymi meczami w sezonie dziennikarze Gazety Wyborczej zdradzili, kto opuści zespół Skry Bełchatów. Według informacji podanych przez łódzki dodatek tej gazety z klubem po sezonie pożegnają się Srećko Lisinac oraz Bartosz Bednorz. Miejmy nadzieję, że fakt upublicznienia tej wiadomości nie wpłynie na formę zawodników w ostatnich meczach.

O propozycjach z ligi włoskiej dla Srećko Lisinaca mówi się już od pół roku. Jednak zarówno kluby, jak i zawodnicy, by uniknąć zbędnych emocji, nie potwierdzają żadnych informacji transferowych przed końcem sezonu. Wiadomo, że gdy informacja o odejściu zawodnika lub też przejściu do rywala ujrzy światło dzienne, może to negatywnie wpłynąć na atmosferę w zespole i wyniki w najważniejszych meczach sezonu.O odejściu dwóch zawodników ze Skry poinformował łódzki dodatek Gazety Wyborczej. Według dziennikarzy tej gazety ze Skrą pożegnają się po sezonie właśnie Lisinac, który ma przenieść się do Włoch, oraz Bartosz Bednorz. Lisinac nie chciał przedłużyć kończącego się kontraktu z bełchatowskim klubem, a jego następcą ma być Jakub Kochanowski z AZS-u Olsztyn. O odejściu Bednorza do tej pory tylko spekulowali kibice, teraz jednak informacja ta przeniknęła do prasy. – Nie potwierdzam i nie zaprzeczam – odpowiada na pytania o Bednorza Konrad Piechocki, prezes PGE Skry. – Nie chcę teraz niczego komentować, bo przed nami najważniejsze mecze sezonu i na nich się skupiamy – mówi cytowany przez GW i trudno mu się dziwić.

Mamy nadzieję, że zarówno Srećko Lisinac, jak i Bartosz Bednorz pokażą charakter w ostatnich meczach sezonu i udowodnią, że są prawdziwymi profesjonalistami. Łatwo z pewnością nie ma też Jakub Kochanowski, zwłaszcza że AZS może w półfinale trafić właśnie na… Skrę Bełchatów.

źródło: inf. własna, lodz.wyborcza.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved