Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra Bełchatów testuje Kubańczyka

Skra Bełchatów testuje Kubańczyka

fot. fivb-org

David Fiel Rodriguez od kilku dni trenuje z drużyną PGE Skry Bełchatów. Jak poinformował łódzki dodatek Gazety Wyborczej, bełchatowianie szukają nowego środkowego, bowiem problemy z kolanem ma Patryk Czarnowski.

Wprowadzony przez Roberto Piazzę eksperyment z trzema środkowymi w kadrze, co miało poprawić jakość treningów, już na początku zakończył się fiaskiem. Problemy z kolanem ma bowiem Patryk Czarnowski, dlatego w przegranym spotkaniu z Chemikiem Bydgoszcz nie można było zamienić Karola Kłosa i Jakuba Kochanowskiego, którzy nie byli w dobrej dyspozycji. W odwodzie szkoleniowcy mieli tylko 17-letniego Aleksandra Antosiewicza.W klubie zaczęto więc szukać środkowego, co nie jest łatwe, bowiem większość dobrych ma już podpisane kontrakty. Okazało się jednak, że wolny jest 25-letni David Fiel Rodriguez (204 cm wzrostu, 374 cm zasięgu w ataku), były reprezentant Kuby, który na koncie ma między innymi trzecie miejsce w Lidze Światowej w 2012 roku. Ostatnio grał w katarskim El-Jaish, z którym zdobył mistrzostw kraju.

Przed sezonem 2017/2018 zawodnik ten trenował razem z zespołem Dafi Społem Kielce, nie doszło jednak do podpisania kontraktu.

źródło: inf. własna, lodz.wyborcza.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved