Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Składy zespołów na turniej finałowy Ligi Narodów

Składy zespołów na turniej finałowy Ligi Narodów

fot. Katarzyna Antczak

Od środy do niedzieli (4-8 lipca) Stade Pierre Mauroy w Lille będzie areną zmagań sześciu najlepszych drużyn fazy interkontynentalnej Siatkarskiej Ligi Narodów. Reprezentacja Polski w grupie B Final Six zmierzy się z Rosją i USA. Znamy już składy, w jakich zagrają wszystkie zespoły podczas francuskiego finału.

Podział na grupy Final Six w Lille



Grupa A: Francja, Brazylia, Serbia
Grupa B: Polska, Rosja, USA

Program Final Six w Lille
4 lipca
godz. 18.00 Rosja – Polska
godz. 20.45 Francja – Brazylia

5 lipca
godz. 18.00 USA – Polska
godz. 20.45 Serbia – Brazylia

6 lipca
godz. 18.00 Rosja – USA
godz. 20.45 Francja – Serbia

7 lipca
godz. 14.00 I półfinał
godz. 16.30 II półfinał

8 lipca
godz. 17.00 mecz o 3 miejsce
godz. 20.45 finał

 

Skład reprezentacji Brazylii:
rozgrywający: Bruno Rezende, William Arjona
atakujący: Evandro Guerra, Wallace De Souza
środkowi: Lucas Saatkamp, Mauricio Souza, Eder Carbonera, Isac Santos
przyjmujący: Mauricio Borges, Lucas Loh, Douglas Souza, Victor Cardoso
libero: Murilo Endres, Thales Hoss

 

 

 

Skład reprezentacji Francji:
rozgrywający: Benjamin Toniutti, Antoine Brizard
atakujący: Stephen Boyer, Jean Patry
środkowi: Kevin Le Roux, Nicolas Le Goff, Barthelemy Chinenyeze, Jonas Aguenier
przyjmujący: Earvin Ngapeth, Kevin Tillie, Thibault Rossard, Julien Lyneel
libero: Jenia Grebennikov, Jeremie Mouiel

 

 

 

Skład reprezentacji Polski:
rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz
atakujący: Bartosz Kurek, Maciej Muzaj, Damian Schulz
środkowi: Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Bartłomiej Lemański
przyjmujący: Bartosz Bednorz, Bartosz Kwolek, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka
libero: Paweł Zatorski, Michał Żurek

 

 

 

 

 

Skład reprezentacji Rosji:
rozgrywający: Igor Kobzar, Dmitrij Kowalow,
atakujący: Maksim Michajłow, Wiktor Poletajew, Romanas Szkuliawiczus 
środkowi: Ilja Własow, Artiom Wolwicz, Dmitrij Muserski, Igor Filippow 
przyjmujący: Dmitrij Wołkow, Anton Karpuchow, Jegor Kluka 
Libero: Aleksiej Kabieszow, Aleksander Sokołow

 

 

 

Skład reprezentacji Serbii: 
rozgrywający: Nikola Jovović, Ivan Kostić 
atakujący: Aleksandar Atanasijević, Drazen Luburić 
środkowi: Marko Podrascanin, Srećko Lisinac, Petar Krsmanović, Aleksandar Okolić
przyjmujący: Marko Ivović, Uros Kovacević, Milan Katić, Nikola Mijailović
libero: Nikola Rosić, Neven Majstorović

 

 

 

Skład reprezentacji USA:
rozgrywający: Micah Christenson, Kawika Shoji 
atakujący: Ben Patch, Kyle Ensing 
środkowi: Maxwell Holt, David Smith, Daniel McDonnell, Jeffrey Jendryk
przyjmujący: Matthew Anderson, Taylor Sander, Aaron Russell, Torey Defalco
libero: Erik Shoji, Dustin Watten

 

Zobacz również:
Terminarz spotkań turnieju finałowego Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn

W turnieju finałowym LN Polacy:

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved