Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze Skry dziękują Miguelowi Falasce

Siatkarze Skry dziękują Miguelowi Falasce

fot. Katarzyna Antczak

Nie milkną echa zmiany trenera w bełchatowskiej Skrze. Miguel Falasca został w poniedziałek zwolniony z tej funkcji, zastąpił go dzień później Philippe Blain. Jako powód podano „niemożność współpracy z całym zespołem”, a na siatkarskich forach aż huczy o konflikcie z niektórymi siatkarzami. Część z zawodników Skry na portalach społecznościowych zamieściła swoje podziękowania dla dotychczasowej pracy Falaski w Skrze.

Oto przykłady podziękowań, jakie zamieścili na swoich profilach niektórzy zawodnicy PGE Skry Bełchatów po zwolnieniu Miguela Falaski.Karol Kłos:
„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować trenerowi Miguelowi Falasce (@mafalasca) za 3 wspólne sezony w Bełchatowie. To była przyjemność grać z nim, a później przychodzić do niego na treningi. Wiele mu zawdzięczam, tak jak i moi koledzy. Bardzo dużo mnie nauczył – nie tylko jak odbijać piłkę, ale także jak zachowywać się na boisku, a dzięki temu też w życiu. To on dał mi szansę i obdarzył mnie swoim ogromnym zaufaniem. Ja starałem się odwdzięczyć się mu za to wszystko na boisku. Pod jego wodzą zdobyliśmy Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, SuperPuchar i wywalczyliśmy pierwszy raz sportowo awans do F4 LM w Berlinie. Dzięki niemu uwierzyłem w siebie i mogłem grać na 100 procent swoich możliwości. To, że zagrałem na MŚ w Polsce i mogłem zdobyć z chłopakami tytuł MŚ to też jest jego zasługa. Jestem tego pewien. Dziękuję Trenerze. Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze kiedyś się zejdą. Powodzenia Trenerze!”

Andrzej Wrona:
„Miguel! Thank you for everything!
Thanks that you believed in me 3 years ago.
Thanks that you wanted me to be a part of your team and you helped me to sign contract in my dream club- Skra Bełchatów.
Your experience, knowledge and incredible passion helped me to increase my volleyball skills day by day and develope my character.
Thanks to your patience for all my mistakes that i’ve done during this almost 3 seasons.
Thanks for showing me the right direction in which i should go to be a better middleblocker.
Thanks for showing me the meaning of the tactic and helping me to make right decisions in the most difficult moments of the games.
Thanks that you were there everytime i needed to speak about my doubts and problems.
Thanks to you I could make my dream come true and win 3 most important volleyball trophies in Poland – Championship 2014, SuperCup 2014 and Polish Cup 2016. Also thanks to your work with my I could go on a level that made me be in a Polish National Team and call myself now a World Champion.
I hope our roads will cross again somewhere in the future.
Gracias Entrenador!”

Srećko Lisinac:
„Miguel, thanks for everything u did for me in last two seasons. For all things u learn me, for helping me became better player and I hope we will have occasion work together again!!!”

Facundo Conte:
„I want to thank Miguel Falasca for this last 3 seasons spent together!
I’ll be always thankful, ’cause he trusted me blindly when i was injured and not playing for a year, having patience and giving me the space and the trust to come back on the court!
Together we archived the Championship 13/14, the SuperCup ’14, the Final Four of Champions League ’15, the Polish Cup ’16
And every day, every practice, every game that we shared…that helped me to be the player i’m today!
I hope our paths will cross again
Gracias Miguel”

Nicolas Marechal:
„so last time i will speak about this but i have to say thank you to Miguel Falasca @mafalasca
He give me this possibility to play in skra belchatow after one shit season.
he trusted me.. I grew up and I am better player now because of him
Thanks you.
Graciass
And good luck for the future”

źródło: Facebook, inf. własna, Instagram, twitter

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved