Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Siatkarze Chrobrego Głogów zaprezentowani

Siatkarze Chrobrego Głogów zaprezentowani

II-ligowi zawodnicy Chrobrego Głogów oficjalnie zaprezentowali się kibicom. W drużynie doszło do wielu zmian, w składzie znajdą się siatkarze z przeszłością w PlusLidze. – Kończymy drugi tydzień treningów. Na razie wygląda to naprawdę obiecująco. Zawodnicy ciężko pracują i liczymy, że to przyniesie efekty podczas sezonu – powiedział Dominik Walenciej, trener SPS-u.

Prezentacja składu Chrobrego Głogów na sezon 2019/2020 odbyła się w miejskim ratuszu. Zmagania w II lidze Chrobry rozpocznie 28 września starciem z MKS-em Ikar Legnica.Po zakończeniu rozgrywek w klubie doszło do wielu zmian, drużyna ma ambitne cele. Do zespołu dołączyli rozgrywający Krzysztof Antosik (31 l.), przyjmujący Jan Lesiuk (23 l.) i Kacper Bobrowski (21 l.), którzy ostatnio występowali w Pluslidze. W gronie nowych siatkarzy znaleźli się jeszcze libero Mateusz Januszewski (28 l.) i środkowy Hubert Węgrzyn (19 l.).

W składzie SPS-u Chrobrego Głogów znalazło się pięciu wychowanków. To dobrze znani z ligowych parkietów Grzegorz Kokociński (37 l.), Marcin Brzeziński (28 l.), Mateusz Kucharski (30 l.) oraz Tomasz Nowak (21 l.) i Marcin Kobuziński (19 l.).

Kończymy drugi tydzień treningów. Na razie wygląda to naprawdę obiecująco. Zawodnicy ciężko pracują i liczymy, że to przyniesie efekty podczas sezonu – skomentował Dominik Walenciej, trener SPS-u.

Skład zespołu SPS Chrobry Głogów na sezon 2019/2020:

rozgrywający: Krzysztof Antosik, Łukasz Jurkojć
atakujący: Marcin Brzeziński
przyjmujący: Jan Lesiuk, Tomasz Nowak, Antoni Piotrowski, Kacper Bobrowski
środkowi: Hubert Węgrzyn, Mateusz Kucharski, Grzegorz Kokociński
libero: Marcin Kobuziński, Mateusz Januszewski

źródło: dglnews.pl, myglogow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved