Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Siatkarz AZS-u Częstochowa w drugoligowym LKPS-ie Borowno

Siatkarz AZS-u Częstochowa w drugoligowym LKPS-ie Borowno

Kadra AZS-u Częstochowa zmniejsza się. Kolejny siatkarz opuszcza Częstochowę i przenosi się do pobliskiego Borowna. Adrian Szlubowski będzie grać w II-ligowym Wkręt-Mecie LKPS Borowno.

Adrian Szlubowski ostatni sezon grał w częstochowskim AZS-ie na pozycji przyjmującego. Po odejściu Pawła Adamajtisa i kontuzji Michała Szalachy wchodził też na atak. Sezon 2016/2017 to była jego druga przygoda z częstochowskim AZS-em. Wcześniej grał w Częstochowie, gdy trenerem był Marek Kardos.Przypomnijmy, że z AZS-u odeszli już Adam Kowalski i Michał Szalacha, którzy przenieśli się do Łuczniczki Bydgoszcz oraz Tomasz Kowalski, który będzie grać w Espadonie Szczecin.

Adrian Szlubowski to kolejny siatkarz, który żegna się z Częstochową i przenosi do pobliskiego Borowna, gdzie powstaje silna drużna. Jej celem będzie walka o awans do I ligi. LKPS Borowno przed zbliżającym się sezonem pozyskał pięciu nowych zawodników. Oprócz Szlubowskiego będą to Michał Kaczyński z Norwida Częstochowa, Łukasz Dąbrowski z zespołu Młodej Ligi ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Marcin Wojtulewicz z MOS-u Wola Warszawa oraz junior Dawid Stolarski z zespołu AZS 2020 Częstochowa.

źródło: inf. własna, Radio Fon

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved