Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Co siatkarskiego czeka nas w 2019 roku?

Co siatkarskiego czeka nas w 2019 roku?

fot. CEV

Za nami dobry 2018 rok, w którym na czele w polskiej siatkówce wybija się nic innego jak kolejne mistrzostwo świata polskich siatkarzy. W najbliższych dwunastu miesiącach emocji związanych z siatkówką brakować nie będzie, a polskie drużyny walczyć będą na wielu polach. Ważnych i trudnych turniejów w 2019 roku nie brakuje.

Zapowiada się prawdziwie siatkarskie lato! Rozgrywki Ligi Narodów, kwalifikacje do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020, mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn, Puchar Świata, mistrzostwa świata i Europy w siatkówce plażowej, a także cały szereg turniejów młodzieżowych – to wszystko czeka kibiców w 2019 roku!



10-14.04.2019 – MŁODZIEŻ: finały mistrzostw Polski juniorów

10-14.04.2019 – MŁODZIEŻ: finały mistrzostw Polski juniorek

25-28.04. 2019 – MŁODZIEŻ: kwalifikacje reprezentacji U16 dziewcząt do mistrzostw Europy

01-05.05.2019 – MŁODZIEŻ: finały mistrzostw Polski kadetek

03-05.05.2019 – MŁODZIEŻ: finały mistrzostw Polski młodzików

08-12.05.2019 – MŁODZIEŻ: finały mistrzostw Polski kadetów

10-12.05.2019 – MŁODZIEŻ: finały mistrzostw Polski młodziczek

18.05.2019 – EUROPEJSKIE PUCHARY: finały Ligi Mistrzów CEV

19.05.2019 – EUROPEJSKIE PUCHARY: finały Ligi Mistrzyń CEV

21-23.05.2019 – REPREZENTACJA KOBIET: 1. tydzień Ligi Narodów Kobiet (Polska) – Polska, Tajlandia, Niemcy, Włochy

28-30.05.2019 – REPREZENTACJA KOBIET: 2. tydzień Ligi Narodów Kobiet (Holandia) – Holandia, Polska, Brazylia, Bułgaria

31.05-02.06.2019 – REPREZENTACJA MĘŻCZYZN: 1. tydzień Ligi Narodów Mężczyzn (Polska) – Polska, USA, Brazylia, Australia

04-06.06.2019 – REPREZENTACJA KOBIET: 3. tydzień Ligi Narodów Kobiet (Belgia) – Belgia, Polska, Rosja, Serbia

07-09.06.2019 – REPREZENTACJA MĘŻCZYZN: 2. tydzień Ligi Narodów Mężczyzn (Chiny) – Chiny, Bułgaria, Polska, Francja

11-13.06.2019 – REPREZENTACJA KOBIET: 4. tydzień Ligi Narodów Kobiet (Chiny) – Chiny, Polska, USA, Turcja

12-16.06.2019 – SIATKÓWKA PLAŻOWA: World Tour w Warszawie

14-16.06.2019 – REPREZENTACJA MĘŻCZYZN: 3. tydzień Ligi Narodów Mężczyzn (Iran) – Iran, Polska, Kanada, Rosja

18-20.06.2019 – REPREZENTACJA KOBIET: 5. tydzień Ligi Narodów Kobiet (Korea Południowa) – Korea Południowa, Polska, Japonia Dominikana

21-23.06.2019 – REPREZENTACJA MĘŻCZYZN: 4. tydzień Ligi Narodów Mężczyzn (Włochy) – Włochy, Polska, Serbia, Argentyna

24-26.06.2019 – MŁODZIEŻ: finały Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport

28-30.06.2019 – REPREZENTACJA MĘŻCZYZN: 5. tydzień Ligi Narodów Mężczyzn (Niemcy) – Niemcy, Polska, Japonia, Portugalia

28.06-07.07.2019 – MŁODZIEŻ: mistrzostwa świata w siatkówce plażowej (Hamburg, Niemcy)

03-07.07.2019 – REPREZENTACJA KOBIET: Final Six Ligi Narodów Kobiet (Chiny)

10-14.07.2019 – REPREZENTACJA MĘŻCZYZN: Final Six Ligi Narodów Mężczyzn (USA)

10-31.07.2019 – MŁODZIEŻ: mistrzostwa Europy U16 dziewcząt

10-31.07.2019 – MŁODZIEŻ: mistrzostwa Europy U17 chłopców

12-21.07.2019 – MŁODZIEŻ: mistrzostwa świata U20 dziewcząt (Meksyk)

18-27.07.2019 – MŁODZIEŻ: mistrzostwa świata U21 mężczyzn (Bahrajn)

02-04.08.2019 – REPREZENTACJA KOBIET: interkontynentalny turniej kwalifikacyjny kobiet do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

05-11.08.2019 – SIATKÓWKA PLAŻOWA: CEV mistrzostwa Europy 2019 w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn (Łużniki, Rosja)

9-11.08.2019 – REPREZENTACJA MĘŻCZYZN: interkontynentalny turniej kwalifikacyjny mężczyzn do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

21-30.08.2019 – MŁODZIEŻ: mistrzostwa świata U19 mężczyzn (Tunezja)

23.08-8.09.2019 – REPREZENTACJA KOBIET: CEV EUROVOLLEY 2019 Kobiet (Turcja, Polska, Węgry, Słowacja)

05-14.09.2019 – MŁODZIEŻ: mistrzostwa świata U18 dziewcząt (Egipt)

12-29.09.2019 – REPREZENTACJA MĘŻCZYZN: CEV EUROVOLLEY 2019 Mężczyzn (Francja, Słowenia, Belgia, Holandia)

14-29.09.2019 – REPREZENTACJA KOBIET: Puchar Świata kobiet (Japonia)

01-15.10.2019 – REPREZENTACJA MĘŻCZYZN: Puchar Świata mężczyzn (Japonia)

07-09.10.2019 – MŁODZIEŻ: Turniej Nadziei Olimpijskich (COS Spała)

22-24.11.2019 – MŁODZIEŻ: EEVZA U17 chłopców (Łotwa)

22-24.11.2019 – MŁODZIEŻ: EEVZA U16 dziewcząt (Gruzja)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved