Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siatkarki Wisły zapowiadają atak na fotel lidera

Siatkarki Wisły zapowiadają atak na fotel lidera

– Chcemy podtrzymywać naszą dobrą passę i być na czele tabeli – mówi środkowa Wisły Warszawa, Monika Naczk. – Udowodniłyśmy, że w tym sezonie możemy osiągnąć wiele sukcesów – dodaje libero stołecznej drużyny, Magdalena Saad.

Tak jak w poprzednim sezonie, także i w obecnym trudno wyobrazić sobie Wisłę bez Magdaleny Saad. Doświadczona libero od pierwszego spotkania w Świeciu spisuje się bardzo pewnie i jest mocnym punktem warszawskiego zespołu. W ostatni weekend razem z koleżankami w pięknym stylu pokonała 3:0 w Mysłowicach Silesię Volley. – Po raz pierwszy w tym sezonie rozegrałyśmy spotkanie, w którym przez większość czasu prezentowałyśmy wysoki poziom. Nie było praktycznie momentu przestoju. Taka gra umożliwiła nam kontrolę sytuacji na parkiecie i wyniku przez większość minut. Tak naprawdę to był pierwszy mecz, w którym pokazałyśmy, że wielka praca wszystkich zawodniczek i trenera w przygotowanie zespołu przynosi świetne rezultaty – twierdzi libero stołecznej drużyny.

Na dodatek byłyśmy prawdziwą, wspierającą się drużyną. Sądzę, że taka postawa dawała radość oglądającym to widowisko. Nasz szkoleniowiec i zarząd mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość. Udowodniłyśmy, że w tym sezonie możemy osiągnąć wiele sukcesów – powiedziała Magdalena Saad.Mecz rozpoczął się od naszego mocnego uderzenia. Zdobyłyśmy dużą przewagę już na początku seta. Uważam, że spotkanie z drużyną z Mysłowic było naszym najlepszym z dotychczas rozegranych. Każda z nas dołożyła cegiełkę do kolejnych trzech punktów – podsumowała sobotni mecz środkowa Wisły, Monika Naczk. – Grałyśmy ambitnie, walcząc w obronie o każdą piłkę. Stabilne przyjęcie pozwoliło Lenie na rozgrywanie często na pojedynczy blok rywalek, a to ułatwiało nam zdobywanie punktów. Nie oddawałyśmy też naszej przewagi seriami, co czasem zdarzało nam się we wcześniejszych meczach. Chcemy podtrzymywać naszą dobrą passę i być na czele tabeli – dodała Naczk.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved