Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siatkarki MKS-u Kalisz już trenują

Siatkarki MKS-u Kalisz już trenują

W poniedziałek siatkarki MKS-u rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Nad zbudowaniem odpowiedniej formy i atmosfery oraz zgraniem pracować będą przez dwa miesiące, bo tyle pozostało do premierowych meczów o stawkę.

– Rozpoczęliśmy od rana spotkaniem organizacyjnym, podczas którego dziewczyny zapoznały się z planem przygotowań na sierpień i wrzesień, formą treningów oraz terminarzem. Zrobiliśmy też pierwsze badania w postaci analizy składu ciała, krótką siłownię, żeby dobrze poznać obiekt, a po południu spotkaliśmy się na zajęciach w hali – mówi trener Mariusz Wiktorowicz.

Przez pierwsze tygodnie kaliszanki trenować będą dwa razy dziennie, łącząc zajęcia na siłowni i w hali z ćwiczeniami w terenie i na boiskach do piłki plażowej. We wrześniu zaczną rozgrywać sparingi. Na początek pojadą na turniej do Poznania, ponadto mają zaproszenia do udziału w zmaganiach towarzyskich w Legionowie i Warszawie.Przypomnijmy, że skład kaliskiej ekipy uległ mocnym zmianom i na pewno jest to ekipa, która będzie chciała odegrać znaczącą rolę w rozgrywkach I ligi kobiet. Postawiono na doświadczonego trenera Mariusza Wiktorowicza, a w składzie znalazły się takie zawodniczki, jak: Justyna Raczyńska, Natalia Sroka (Krawulska), Kinga Dybek, Sylwia Kucharska czy Katarzyna Wawrzyniak.

źródło: mks-kalisz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved