Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarka z Serie A zasili E.Leclerc Radomkę Radom?

Siatkarka z Serie A zasili E.Leclerc Radomkę Radom?

fot. Michał Szymański

We Włoszech pojawiają się doniesienia, w których jednym z bohaterów transferu jest E.Leclerc Radomka Radom. Mianowicie zdaniem portalu vollenews.it przedostatnią drużynę obecnego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet ma zasilić Veronica Jones-Perry dotychczasowo reprezentującej barwy Banci Valsabbina Millenium Brescia.

Siatkarki Radomki nie mogą zaliczyć obecnego sezonu LSK do udanych. Po trzynastu meczach na ich koncie znalazło się zaledwie dziewięć punktów. Radomianki wygrały tylko trzy spotkania. Finalnie taki rezultat daje drużynie jedenaste miejsce w tabeli, które grozi barażem o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.Nic zatem dziwnego, że klub może chcieć poszukiwać wzmocnień do zespołu. Nieoficjalne informacje sugerują, iż do polskiej ligi przeniesie się siatkarka rywalizująca obecnie w Serie A. Mowa o Veronice Jones-Perry. Występująca na pozycji przyjmującej 23-latka przeniosła się do Włoch przed początkiem aktualnie trwającego sezonu, zasilając klub z Brescii.

Po połowie kampanii Amerykanka ma wejść w szeregi Radomki. Volleynews.it podaje także, że to nie jedyne nadchodzące wzmocnienie drużyny z Radomia. Możliwe, iż podopieczną Adama Grabowskiego zostanie również Aleksandra Lipska. Dotychczasowa zawodniczka Wisły Warszawa została niedawno wolną agentką, po tym, jak nie zgadzając się na obniżenie zarobków, rozwiązała ona umowę z klubem.

źródło: volleynews.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved