Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Seyed blisko Jastrzębskiego Węgla?

Seyed blisko Jastrzębskiego Węgla?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jak podają włoskie media, irański środkowy Seyed Mousavi ma trafić do Jastrzębskiego Węgla. Z informacji Przeglądu Sportowego wynika jednak, że ma również oferty z innych klubów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Na ten moment co prawda wiele klubów PlusLigi wstrzymało rozmowy transferowe, ale Jastrzębski Węgiel kompletowanie składu na nowy sezon rozpoczął jeszcze przed epidemią. Ta wydaje się jednak znacząco wpłynęła na kształt zespołu, bowiem wiadomo już, że drużynę opuści Dawid Konarski. Atakujący miał już ustalone warunki przedłużenia kontraktu, ale ostatecznie zdecydował się odejść.Na celowniku Jastrzębskiego Węgla jest już Rafał Szymura (GKS Katowice) oraz bardzo doświadczony środkowy – Łukasz Wiśniewski (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle). Wiśniewski być może będzie walczył o miejsce w składzie z jednym z najlepszych środkowych poprzedniego sezonu –  Seyedem Mousavim. Irańczyk, który w poprzednich rozgrywkach bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn. Według Gian Luci Pasiniego z „La Gazzetta dello Sport” irański siatkarz ma zasilić szeregi Jastrzębskiego Węgla. Jak dowiedział się Przegląd Sportowy, Seyed Mousavi ma także inne oferty z Polski, jak i z zagranicy.

Oprócz tego Gian Luci Pasini podaje także, że Jastrzębski Węgiel ma prowadzić Luke Reynolds, który w klubie pełnił do tej pory funkcję asystenta trzech szkoleniowców – Marka Lebedewa, Roberto Santiliego oraz Slobodana Kovaca. Po zwolnieniu Santiliego w kilku meczach prowadził zespół jako pierwszy szkoleniowiec.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved