Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Sergiej Kapelus: Nasza gra jeszcze faluje

Sergiej Kapelus: Nasza gra jeszcze faluje

fot. BBTS

Po zwycięstwie nad BBTS-u Bielsko-Biała nad Norwidem Częstochowa, przyjmujący zespołu z Bielska Sergiej Kapelus nie był do końca zadowolony z gry swojej ekipy. BBTS po ośmiu kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce w Krispol 1. Liga mając na koncie cztery zwycięstwa i tyle samo porażek. 

– To był dla nas dzisiaj trudny mecz. Graliśmy może troszkę lepiej niż we wcześniejszych meczach, ale do naszej dobrej gry jeszcze daleko – powiedział Sergiej Kapelus. Trudno tak naprawdę powiedzieć, w którym miejscu tabeli znajdzie się jego zespół pod koniec sezonu, bo dotychczas ekipa z Bielska mierzyła się raczej z zespołami z górnej części tabeli i notowała wyniki w kratkę.Nierówną grę bielszczan potwierdza także Kapelus: – Jeszcze mocno falujemy. Nie utrzymujemy wyniku, kiedy prowadzimy. Natomiast są też pozytywne momenty. W niektórych elementach gramy już lepiej – ocenia przyjmujący BBTS.  Dodaje też, że z optymizmem patrzy w przyszłość. – Mam nadzieję, że teraz popracujemy trochę nad naszymi błędami. Zobaczymy co zrobiliśmy źle i wyciągniemy wnioski. Nie ma co długo oglądać się na ten mecz, trzeba od razu patrzeć w kierunku następnego przeciwnika, bo gramy teraz często. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej – zakończył Kapelus.

Już w sobotę BBTS pojedzie na wyjazdowy mecz do ligowego outsidera Siedlec, który nie odniósł jeszcze zwycięstwa w tym sezonie. Jeśli wygra, ma szansę przesunąć się do górnej połowy tabeli, a także złapać dobrą passę i morale przed trudnym spotkaniem z Gwardią Wrocław.

źródło: PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved