Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Serb zasilił ekipę beniaminka PlusLigi

Serb zasilił ekipę beniaminka PlusLigi

Beniaminek PlusLigi – Espadon Szczecin – w ostatnim czasie nie miał idealnej sytuacji kadrowej, co może nie bardzo, ale utrudniało pracę zespołu. W poniedziałek wieczorem doświadczony Serb, Veljko Petković, podpisał kontrakt i tym samym dołączył do szczecińskiego zespołu. Ma on zastąpić w zespole Georgiego Bratoewa, który opuścił Espadon krótko po rozpoczęciu sezonu.

39-letni Petković to utytułowany siatkarz, który ma na koncie wicemistrzostwo świata (1998) i złoty medal, wywalczony podczas turnieju olimpijskiego w Sydney (2000). Rozgrywający uzupełnieni kadrę zespołu i wspólnie z Michalem Sladeckiem będzie odpowiedzialny za prowadzenie gry beniaminka PlusLigi. Zawodnik, który swoje największe międzynarodowe sukcesy święcił jako reprezentant Jugosławii, wypełni w klubie lukę, która powstała po tym, jak z drużyną pożegnał się Georgi Bratoew.Cieszymy się, że udało nam się dojść do porozumienia i Veljko Petković pomoże nam w dalszej części sezonu – mówi Radosław Rybak, dyrektor sportowy Espadonu. – To bardzo doświadczony zawodnik, który dużo wniesie do drużyny. Jestem przekonany, że to trafiona decyzja, a kibice naszego klubu już niebawem będą się cieszyć z pierwszych zwycięstw Espadonu – dodał.

W środowym meczu z Lotosem Treflem Gdańsk Petković jeszcze nie zagra. Jeśli w najbliższych dniach uda się załatwić wszystkie formalności, to niewykluczone, że Serb pojawi się w składzie na sobotnią konfrontację z Cuprum w Lubinie.

źródło: volleyespadon.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved