Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Sebastian Michalak: W Warszawie zobaczymy najlepsze pary na świecie

Sebastian Michalak: W Warszawie zobaczymy najlepsze pary na świecie

fot. Aleksandra Twardowska

Od 12 do 16 czerwca w Warszawie na terenie Monta Beach Volley Club położonego na Cyplu Czerniakowskim, przy ulicy Zaruskiego 12, rozegrany zostanie World Tour Warsaw 2019 w siatkówce plażowej, mający rangę czterech gwiazdek. Po raz drugi najlepsze siatkarki i siatkarze na świecie spotkają się w naszej stolicy. – Zawodniczki i zawodnicy walczą o punkty potrzebne w rywalizacji o olimpijski awans. W Warszawie zobaczymy najlepszych na świecie, którzy gwarantują wysoki poziom gry – powiedział Sebastian Michalak.

Przypomnijmy, że poprzednia edycja była bardzo pomyślna dla biało-czerwonych. W 2018 roku na najwyższym stopniu podium stanęli Piotr Kantor i Bartosz Łosiak. – Oczywiście będziemy chcieli powtórzyć ubiegłoroczny wynik – powiedział Piotr Kantor przed odlotem do Brazylii, gdzie razem ze swoim partnerem oraz innym naszym duetem – Grzegorzem Fijałkiem/Michałem Brylem – weźmie udział w pięciodniowym zgrupowaniu w Rio de Janeiro, a następnie w czterogwiazdkowym turnieju w Itapemie. – Własna publiczność wyzwala dodatkowe emocje i mobilizację. Na pewno postaramy się wypaść jak najlepiej – podkreślił Grzegorz Fijałek.Dyrektorem turnieju na terenie Monta Beach Volley Club będzie Sebastian Michalak. – W maju najlepsze pary świata zagrają w Brazylii i Chinach – powiedział. – Następnie przylecą na część europejską World Touru. Czołówkę zobaczymy w Ostrawie skąd dotrze do naszej stolicy. Zawodniczki i zawodnicy walczą o punkty potrzebne w rywalizacji o olimpijski awans. W Warszawie zobaczymy najlepszych na świecie, którzy gwarantują wysoki poziom gry – dodał dyrektor turnieju World Tour Warsaw.

Jak podkreślił Sebastian Michalak, na „złotym piasku Monty” zobaczymy nie tylko najlepsze polskie duety. – Jako gospodarz możemy wystawić osiem par i na pewno z tej możliwości skorzystamy. Zagrają nasze młode duety, dla których World Tour Warsaw 2019 będzie okazją do zebrania doświadczeń – powiedział dyrektor turnieju.

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved