Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Sebastian Adamczyk: Spełniliśmy swoje marzenia

Sebastian Adamczyk: Spełniliśmy swoje marzenia

fot. vispolska.pl

– Spełniliśmy swoje marzenia, każdy z nas o to walczył. Siódme poty wylewaliśmy na treningach i wreszcie nam się udało, mamy za to wszystko nagrodę. Każdy z nas dołożył swoją cegiełkę do tego zwycięstwa i teraz możemy świętować nasz sukces – powiedział po wygranej siatkarzy bełchatowskiej Skry w finale mistrzostw Polski juniorów środkowy bełchatowian Sebastian Adamczyk.

W miniony weekend juniorzy EKS-u Skry Bełchatów sięgnęli po tytuł mistrzów Polski. W rozgrywanym w Kętrzynie turnieju finałowym ekipa Radosława Kolanka nie dała pozostałym rywalom szans, a w finale bez straty seta pokonała Metro Warszawa. – Spełniliśmy swoje marzenia, każdy z nas o to walczył. Siódme poty wylewaliśmy na treningach i wreszcie nam się udało, mamy za to wszystko nagrodę – cieszył się po wygranym meczu z warszawianami Sebastian Adamczyk.Zagraliśmy bardzo dobry turniej, jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z tego, że udało nam się wygrać. Każdy z nas dołożył swoją cegiełkę do tego zwycięstwa i teraz możemy świętować nasz sukces – dodał środkowy EKS-u Skry Bełchatów.Zadowolenia ze zwycięstwa swojej ekipy nie krył też Wiktor Nowak. – Turniej był bardzo dobrze zorganizowany, w hali grało się super i przede wszystkim rywalizacja była na wysokim poziomie – podsumował finałowy turniej zawodnik. Rozgrywający mistrzów Polski podkreślił wysoki poziom zawodów. – Wiadomo, każdy zespół postawił tutaj trudne warunki, nie było tak, że ktoś odpuścił. Każdy mecz był przez wszystkich grany na sto procent, nieważne czy stawką było pierwsze, czy ostatnie miejsce. Każdy pojedynek był tak samo trudny – przyznał.

Sebastian Adamczyk i Wiktor Nowak znaleźli się w gronie zawodników, którzy wyróżnieni zostali nagrodami indywidualnymi. Pierwszy uznany został za najlepszego blokującego turnieju, drugi zaś za najlepszego rozgrywającego. – Nagrody indywidualne to jest tylko taki miły dodatek, myślę, że na słowa pochwały zasłużyła cała drużyna, wszyscy w niej się liczyli – skomentował środkowy Skry. – Zawsze jest to fajne wyróżnienie, ale jednak zespół jest najważniejszy. Liczy się przede wszystkim drużyna – zakończył Adamczyk.

źródło: inf. własna, youtube.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved