Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sanja Trivunović opuściła MKS Dąbrowa Górnicza

Sanja Trivunović opuściła MKS Dąbrowa Górnicza

fot. Łukasz Krzywański

Wyjaśniła się przyszłość sportowa w MKS-ie Dąbrowa Górnicza Sanji Trivunović. Serbska przyjmująca rozstała się z MKS-em i nie będzie już reprezentowała barw dąbrowskiej drużyny, w której występowała od końca lipca 2017 roku.

 – Współpraca z Sanją Trivunović zakończyła się. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej – przekazał dyrektor sportowy MKS-u Dąbrowa Górnicza Adam Malik.Sanja Trivunović na początku sezonu była podstawową zawodniczką MKS-u. Jej sytuacja skomplikowała się w styczniu wraz z przyjściem do zespołu rozgrywającej Any Grbac. Wobec limitu zawodniczek zagranicznych w Lidze Siatkówki Kobiet często na boisku nie było już miejsca dla Trivunović, bowiem obok Grbac grały środkowa Barbora Purchartova i atakująca Aliona Martiniuc. Dąbrowski klub angażując cztery zawodniczki zagraniczne, każdą na inną pozycję, musiał liczyć się z tym, że jedna z nich nie będzie grała.

MKS zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet, mając na koncie trzy zwycięstwa i osiem punktów. W tym sezonie dwie ostatnie drużyny w tabeli po rundzie zasadniczej bezpośrednio spadają do I ligi kobiet.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved