Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sanja Gamma: W Polsce czuję się bardzo dobrze

Sanja Gamma: W Polsce czuję się bardzo dobrze

fot. lsk.pls.pl

Sanja Gamma dopiero niedawno dołączyła do Chemika Police. Spotkanie z ŁKS-em Łódź obejrzała jednak z kwadratu dla rezerwowych. Jak przyznała w rozmowie ze Strefą Siatkówki, mistrzynie Polski pokazały w niedzielę ładną siatkówkę. Dla doświadczonej atakującej był to powrót do Polski. – Bardzo lubię Polskę i czuję się tutaj bardzo dobrze – przyznała.

Sanję Gammę większość kibiców zna pod nazwiskiem Popović. Informacja o podpisaniu przez nią kontraktu z Chemikiem Police została podana 18.12 i mecz z ŁKS-em był pierwszym, w którym Chorwatka pojawiła się w hali przy ulicy Siedleckiej jako pełnoprawna zawodniczka drużyny mistrzyń Polski. Wcześniej, przypomnijmy, przebywała na testach. W niedzielę Sanja Gamma nie pojawiła się na boisku, ale pokusiła się o ocenę postawy swojej nowej drużyny. – Moim zdaniem w meczu z ŁKS-em Commercecon Łódź nasz zespół zagrał bardzo ładną siatkówkę, funkcjonował blok, obrona, zagrywka, przyjęcie. Ja jestem bardzo z tego zadowolona. Każda zawodniczka zrobiła to, co do niej należało i zagrałyśmy jak zespół – przyznała.Policzanki były w tym spotkaniu lepsze od ŁKS-u w każdym elemencie, ale wydaje się, że to właśnie zagrywka pozwoliła podopiecznym Marcelo Abbondanzy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W asach serwisowych było 10:2 na korzyść gospodyń. – Rzeczywiście dobrze wyglądałyśmy w polu zagrywki. Nasz serwis był ostry, a dodatkowo piłka leciała właśnie tam, gdzie sobie zakładałyśmy – przyznała Sanja Gamma. – Czułam, że zagramy dobrze, bo naprawdę dużo pracowałyśmy. Nie chciałabym też nikogo obrazić, ale wydaje mi się też, że indywidualnie mamy też lepsze zawodniczki niż ŁKS – dodała zawodniczka Chemika Police.

Przypomnijmy, że Sanja Gamma występowała już w Polsce. W sezonie 2012/2013 broniła barw Muszynianki Muszyna, w sezonie 2014/2015 Budowlanych Łódź, potem jeszcze grała w MKS-ie Dąbrowa Górnicza. – Ostatni raz występowałam w Polsce 2,5 roku temu w klubie z Dąbrowy Górniczej. Bardzo lubię Polskę i czuję się tutaj bardzo dobrze – zakończyła siatkarka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved