Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Rzeszowianki lepsze od Radomki Radom

Rzeszowianki lepsze od Radomki Radom

Zespół KS Developresu Rzeszów ponownie zmierzył się z E.Leclerc Radomką Radom. Podopieczne Stephane’a Antigi pokonały rywalki z Radomia 3:1 i tym samym zakończyły okres sparingowy przed zbliżającym się sezonem Ligi Siatkówki Kobiet.

Drużyna z Rzeszowa od samego początku wyglądała bardzo pewnie. Szybkie zdobycie przewagi punktowej pozwoliło na swobodę w rozgrywaniu oraz pewny atak. Pierwszy set zakończył się z wynikiem 25:21 dla siatkarek KS Developres Rzeszów. Kolejny set rozpoczął się bez zmian i w bardzo podobnym stylu. Rysice zdobyły kilka punktów przewagi i skończyły partię z takim samym wynikiem jak poprzedni (25:21).

Trzeci set niestety nie zaczął się zbyt dobrze dla siatkarek Developresu. Drużyna E.Leclerc Radomki Radom po przegranych pierwszych dwóch odsłonach postanowiła wstać i zawalczyć. W skuteczny sposób zdobywała kolejne punkty i powiększała swoją przewagę. KS Developres starał się zniwelować przewagę punktową, lecz było już za późno i trzeci set padł łupem drużyny z Radomia. Ekipa prowadzona przez Stephane’a Antigę podrażniona przegraną trzecią częścią spotkania postawiła ponownie swoje warunki gry i wygrały ostatniego seta 25:20 i całe spotkanie 3:1.