Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ruszyła karuzela transferowa

Ruszyła karuzela transferowa

Jak co roku po zakończeniu sezonu kibiców przed kolejnym rozpalać będą informacje transferowe. We wtorek zakończyliśmy sezon PlusLigi, tak więc już od dziś w naszym serwisie pojawiła się karuzela transferowa. To tam będziemy zamieszczać wszelkie informacje dotyczące tego, kto gdzie zagra w przyszłym sezonie. Niedługo również karuzala dotycząca Orlen Ligi oraz I ligi kobiet i mężczyzn.

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale karuzela transferowa na dobre kręci się już od jakiegoś czasu. Drużyny grają, a działacze już nawet od stycznia (a zdarza się, że wcześniej) prowadzą rozmowy z zawodnikami i zawodniczkami dotyczące przyszłego sezonu. Nie próżnują również menadżerowie, a wszyscy dbają, by takie informacje nie wyciekły. Czasami się to udaje, czasami nie. Dlatego też nasza karuzela to taki obraz złożony z wielu puzzli, z których nie wszystkie są jeszcze ułożone, ale nawet te, które są już na swoim miejscu, nie zawsze są widoczne. Życzymy udanego odkrywania całego obrazu.W PlusLidze wiadomo już, że Mateusz Bieniek przejdzie z Effectora Kielce do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Mówi się o powrocie do Resovii Marka Ivovicia, wicemistrzowie Polski oraz Skra Bełchatów chętnie widzieliby również u siebie Michała Kubiaka, ale zawodnik Halbanku Ankara ma też kilka ofert z lig zagranicznych. W Skrze w przyszłym sezonie nie zobaczymy najprawdopodobniej Facundo Conte, zagra w niej natomiast Bartosz Bednorz z AZS-u Olsztyn.

Trefl Gdańsk chętnie widziałby w swoich szeregach Lukasa Kampę z Czarnych Radom oraz Nikołaja Penczewa. Wiadomo już, że do ligi brazylijskiej z Łuczniczki Bydgoszcz odejdzie Murilo Radke, a zespół AZS-u Olszyn opuści również Krzysztof Gulak. Śledźcie karuzelę transferową na bieżąco i codziennie. Postaramy się nowo wprowadzone informacje zaznaczać dla was kolorem czerwonym.

Zobacz również:
Karuzela Transferowa PlusLigi

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved