Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Rozgrywające w LSK zamienią się miejscami?

Rozgrywające w LSK zamienią się miejscami?

fot. Łukasz Krzywański

Zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski świetnie radzi sobie w tym sezonie w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. Zespół złożony z siatkarek, których w sierpniu nikt nie chciał, zadziwia wszystkich. Nic więc dziwnego, że dwie spośród ostrowczanek otrzymały propozycję zmiany klubu jeszcze w tym sezonie.

Siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, chociaż nikt na nie nie stawiał, wygrały pięć z 11 rozegranych spotkań. Okienko transferowe w Lidze Siatkówki Kobiet kończy się 19 stycznia, ale już teraz dwie siatkarki KSZO otrzymały propozycje z innych klubów.Pierwszą z nich jest doświadczona, 39-letnia rozgrywająca Agnieszka Rabka, której propozycję złożył Developres Rzeszów. Oczywiście na transfer musi się zgodzić dotychczasowy pracodawca Rabki, czyli zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego. Niewykluczone, że jej miejsce zajmie Natalia Gajewska, druga rozgrywająca Developresu. Na takie rozwiązanie musi się jednak zgodzić również sama zawodniczka. Sprawa jest dość skomplikowana, a rozmowy w sprawie jej rozwiązania wciąż trwają.

Co ciekawe, również jedna z rozgrywających MKS-u Dąbrowa Górnicza może szukać nowego klubu. Po zakontraktowaniu przez klub Any Grbac bez szans gry zostanie raczej 19-letnia Agata Michalewicz. Niewykluczone, że przejdzie ona do któregoś z klubów LSK lub I ligi.

Propozycję zmiany barw klubowych otrzymała również atakująca KSZO, Anna Miros. Zawodniczki na tę pozycję poszukują Budowlani Toruń, Impel Wrocław oraz… Budowlani Łódź, bowiem wciąż nie jest zdolna do gry Zuzanna Czyżnielewska. Klub z Ostrowca Świętokrzyskiego czyni jednak starania, by zawodniczka pozostała w KSZO. Czy tak się stanie? Odpowiedź poznamy zapewne w najbliższych dniach.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved