Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rozgrywająca zostaje z mistrzem Polski

Rozgrywająca zostaje z mistrzem Polski

fot. Michał Szymański

Marlena Kowalewska podpisała kontrakt z Grupa Azoty Chemikiem Police na sezon 2020/21. W zeszłym sezonie Kowalewska była wyróżniającą się zawodniczką w Lidze Siatkówki Kobiet. Trzykrotnie doceniano jej grę nagrodami MVP. Z drużyną wygrała mistrzostwo, puchar i Superpuchar Polski. Wielu ekspertów uznało ją za najlepszą rozgrywającą LSK. 

To był najlepszy sezon w mojej karierze. Żałuję, że nie został dokończony. W końcu poczułam luz w graniu, zaczęłam czerpać z niego prawdziwą przyjemność. Dlatego przedłużenie umowy z Chemikiem było pierwszym wyborem – mówi.Zawodniczka rozwinęła się również za sprawą współpracy z trenerem Ferhatem Akbasem. Wielokrotnie podkreślała, że dał jej nowe spojrzenie na siatkówkę. – W minionym sezonie kibice w Policach oglądali narodziny nowej, świetnej rozgrywającej. Pracowała bardzo ciężko, co pozwalało jej szybko podnosić umiejętności. W przyszłym sezonie może być jeszcze lepiej, ponieważ Marlena otrzymała zastrzyk doświadczenia i pewności siebie, który jest bardzo cenny. Jestem dumny, że możemy razem pracować – mówi Akbas.

Kowalewska  to pierwsza zawodniczka potwierdzona oficjalnie przez klub, która zagra w składzie Chemika w sezonie 2020/21.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved