Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Rozegrano turnieje RTNO

Rozegrano turnieje RTNO

fot. Klaudia Piwowarczyk

Od piątku do niedzieli w Nowym Dworze Mazowieckim (Region Wschód), Policach (Północ), Rzeszowie (Południe) i Twardogórze (Zachód) rozegrane zostały Regionalne Turnieje Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców, które stanowią element naboru uzdolnionej młodzieży do Niepublicznych Szkół Mistrzostwa Sportowego PZPS w Spale i Szczyrku w kontekście szkolenia przyszłych reprezentantek i reprezentantów Polski w kategorii seniora.

Celem turniejów RTNO był wybór kandydatek i kandydatów do Reprezentacji Regionalnych Kadr Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców. Od 9 do 11 czerwca w Spale (chłopcy) oraz od 12 do 14 czerwca w Szczyrku (dziewczęta) rozegrane zostaną Ogólnopolskie, Turnieje Kadr Nadziei Olimpijskich. Wystąpią w nich reprezentacje regionów.



Region POŁUDNIE (Rzeszów)

Dziewczęta
Małopolskie – Podkarpackie 3:0 (27:25, 25:23, 25:15)
Łódzkie – Podkarpackie 3:1 (23:25, 25:18, 25:23, 25:23)
Podkarpackie – Świętokrzyskie 3:0 (25:22, 25:14, 25:11)
Małopolskie – Łódzkie 3:2 (24:26, 20:25, 26:24, 25:15, 17:15)
Małopolskie – Świętokrzyskie 3:0 (25:18, 25:13, 25:18)
Łódzkie – Świętokrzyskie 3:0 (26:24, 25:19, 25:18)

Końcowa kolejność: 1. Małopolskie 6; 2. Łódzkie 5; 3. Podkarpackie 4; Świętokrzyskie 3.

Chłopcy
Podkarpackie – Małopolskie 3:1 (25:21, 18:25, 25:21, 26:24)
Podkarpackie – Łódzkie 3:2 (26:24, 25:19, 18:25, 23:25, 15:13)
Podkarpackie – Świętokrzyskie 3:1 (25:14, 18:25, 25:17, 26:24)
Małopolskie – Łódzkie 0:3 (18:25, 27:29, 19:25)
Małopolskie – Świętokrzyskie 2:3 (25:27, 22:25, 25:23, 25:23, 15:17)
Łódzkie – Świętokrzyskie 3:1 (25:21, 15:25, 26:24, 25:22)

Końcowa kolejność: 1. Podkarpackie 6 pkt; 2. Łódzkie 5; 3. Świętokrzyskie 4; 4. Małopolskie 3.

Region WSCHÓD (Nowy Dwór Mazowiecki)

Dziewczęta:
Mazowieckie – Lubelskie 3:1 (23:25, 25:18, 25:21, 25:11)
Podlaskie – Warmińsko-Mazurskie 0:3 (13:25, 14:25, 21:25)
Lubelskie – Warmińsko-Mazurskie 0:3 (16:25, 11:25, 19:25)
Mazowieckie – Podlaskie 3:0 (25:11, 25:15, 25:8)
Podlaskie – Lubelskie 0:3 (16:25, 19:25, 13:25)
Warmińsko-Mazurskie – Mazowieckie 3:2 (21:25, 25:14, 28:26, 24:26, 16:14)

Końcowa kolejność: 1. Warmińsko-Mazurskie 6 pkt; 2. Mazowieckie 5; 3. Lubelskie 4; 4. Podlaskie 3

Chłopcy:
Mazowieckie – Lubelskie 3:0 (25:17, 25:22, 25:12)
Podlaskie – Warmińsko-Mazurskie 1:3 (27:29, 22:25, 25:21, 12:25)
Lubelskie – Warmińsko-Mazurskie 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)
Mazowieckie – Podlaskie 3:0 (25:16, 25:19, 25:10)
Podlaskie – Lubelskie 1:3 (25:23, 25:27, 21:25, 16:25)
Warmińsko-Mazurskie – Mazowieckie 1:3 (14:25, 12:25, 25:17, 11:25)

Końcowa kolejność: 1. Mazowieckie 6 pkt; 2. Lubelskie 5; 3. Warmińsko-Mazurskie 4; 4. Podlaskie 3.

Region ZACHÓD (Twardogóra)

Dziewczęta
Dolnośląskie – Lubuskie 3:0 (25:7, 25:19, 25:9)
Śląskie – Lubuskie 3:0 (25:11, 25:12, 25:9)
Opolskie – Lubuskie 3:0 (25:14, 25:22, 25:13)
Dolnośląskie – Śląskie 3:0 (25:23, 25:19, 25:16)
Dolnośląskie – Opolskie 3:0 (25:16, 25:10, 26:24)
Śląskie – Opolskie 3:1 (25:11, 11:25, 25:11, 25:15)

Końcowa kolejność: 1. Dolnośląskie 6; Śląskie 5; 3. Opolskie 4; 4. Lubuskie 3.

Chłopcy
Dolnośląskie – Lubuskie 3:0 (34:32, 25:10, 25:23)
Lubuskie – Śląskie 3:0 (25:19, 25:20, 25:21)
Lubuskie – Opolskie 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)
Dolnośląskie – Śląskie 3:2 (25:15, 13:25, 17:25, 25:19, 16:14)
Dolnośląskie – Opolskie 3:0 (25:21, 25:14, 29:27)
Śląskie – Opolskie 3:0 (25:18, 25:13, 25:13)

Końcowa kolejność: 1. Dolnośląskie 6; 2. Lubuskie 5; 3. Śląskie 4;  4. Opolskie 3.

Region PÓŁNOC (Police)

Dziewczęta
Zachodniopomorskie – Kujawsko-Pomorskie 0:3 (23:25, 15:25, 23:25)
Zachodniopomorskie – Wielkopolskie 1:3 (18:25, 25:21, 21:25, 16:25)
Zachodniopomorskie – Pomorskie 3:1 (25:20, 23:25, 25:19, 25:9)
Kujawsko-Pomorskie – Wielkopolskie 1:3 (22:25, 22:25, 25:22, 14:25)
Kujawsko-Pomorskie – Pomorskie 3:2 (19:25, 25:21, 25:22, 14:25, 17:15)
Wielkopolskie – Pomorskie 3:1 (25:17, 24:26, 25:19, 25:20)

Końcowa kolejność: 1. Wielkopolskie 6 pkt; 2. Kujawsko-Pomorskie 5; 3. Zachodniopomorskie 4; Pomorskie 3.

Chłopcy
Wielkopolskie – Zachodniopomorskie 3:0 (25:17, 25:19, 25:11)
Wielkopolskie – Pomorskie 2:3 (15:25, 25:23, 17:25, 25:21, 7:15)
Wielkopolskie – Kujawsko-Pomorskie 0:3 (19:25, 22:25, 23:25)
Zachodniopomorskie – Pomorskie 0:3 (10:25, 18:25, 13:25)
Zachodniopomorskie – Kujawsko-Pomorskie 0:3 (19:25, 12:25, 17:25)
Pomorskie – Kujawsko-Pomorskie 3:0 (26:24, 25:19, 25:17)

Końcowa kolejność: 1. Pomorskie 6 pkt; 2. Kujawsko-Pomorskie 5; 3. Wielkopolskie 4; 4. Zachodniopomorskie 3.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved