Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Roland Dembończyk: Bardzo pozytywnie oceniam 2019 rok

Roland Dembończyk: Bardzo pozytywnie oceniam 2019 rok

fot. krispol1liga.pls.pl

ZAKSA Strzelce Opolskie przegrała na wyjeździe z APP Krispol Września 0:3 w meczu 15. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Było to ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym – Popełniliśmy za dużo błędów własnych – powiedział Roland Dembończyk, trener beniaminka, który jest bardzo zadowolony z gry zespołu w całym 2019 roku.

Drużyna ze Strzelec Opolskich porażką zakończyła ten rok kalendarzowy. W sobotę siatkarze beniaminka pomimo walki musieli uznać wyższość wrześnian, którzy we własnej hali nie dali sobie urwać nawet seta. – Niestety nie udało się wygrać. Popełniliśmy za dużo błędów własnych. Niewiele zabrakło do wygranej, ale zabrakło. Przegraliśmy niestety kolejny mecz. Tak się po prostu zdarzyło – powiedział Roland Dembończyk, trener ZAKSY.Szkoleniowiec krótko podsumował kończący się rok. W opinii sternika to były bardzo dobre miesiące dla całego zespołu. – Myślę, że jeśli chodzi o naszą grę w 2019 roku, z perspektywy czasu możemy ocenić ją bardzo pozytywnie. Awansowaliśmy w maju do KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Sam jako trener przed początkiem pierwszoligowych rozgrywek nie zakładałem takiej ilości punktów, którą zgromadziliśmy na swoim koncie – podkreślił Dembończyk.

ZAKSA Strzelce Opolskie pierwszą rundę fazy zasadniczej z dorobkiem 21 punktów (7 zwycięstw, 6 porażek) zakończyła na 9. miejscu w tabeli. – Uważam, że pierwsza runda 1. Ligi była dla nas bardzo udana. Miejmy nadzieję, że druga runda po Nowym Roku będzie jeszcze lepsza – zakończył trener beniaminka. Do dalszej rywalizacji na zapleczu PlusLigi zawodnicy ZAKSY powrócą w Nowym Roku 2020 roku. U siebie zmierzą się z Exact Systems Norwid Częstochowa.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved