Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Roksana Wers: Liczyłyśmy na zwycięstwo

Roksana Wers: Liczyłyśmy na zwycięstwo

fot. Łukasz Krzywański

W ramach kolejnej serii spotkań #VolleyWrocław podejmował BKS Stal Bielsko-Biała. Wrocławianki zdołały wygrać w tym meczu tylko jednego seta. – Chciałyśmy tutaj zdobyć trzy punkty, jakikolwiek punkt, powalczyć i pokazać fajną siatkówkę. Nie udało się, było dużo błędów własnych, dziwny mecz – stwierdziła kapitan wrocławskiego zespołu, Roksana Wers.

We wtorek wrocławianki we własnej hali podejmowały BKS Stal Bielsko-Białą. Gospodynie ugrały tylko jednego seta. – Oczekiwania były takie, żeby wygrać ten mecz i zdobyć pełną pulę, co się nie udało. Jesteśmy zniesmaczone tym wynikiem, tym bardziej, że teraz czekają nas kolejne ciężkie mecze, bo przed nami rzeszowianki i ŁKS. To są zespoły, które będą raczej w tym sezonie walczyć o medale, dlatego chciałyśmy tutaj zdobyć trzy punkty, jakikolwiek punkt, powalczyć i pokazać fajną siatkówkę. Nie udało się, było dużo błędów własnych, dziwny mecz – podsumowała Roksana Wers. Mecz miał nierówny przebieg, zespoły poszczególne sety wygrywały dosyć wyraźnie. – Była szansa w trzecim secie. Wynik był na naszą korzyść, ale niestety uciekło nam parę ustawień, zatrzymałyśmy się. Nic nie chciało ruszyć, iść do przodu i skończył się na naszą niekorzyść – przyznała Klaudia Felak.#VolleyWrocław rozegrał dotychczas cztery mecze i wygrał tylko jeden z nich. – W meczu z BKS-em liczyłyśmy na zwycięstwo. Nikt nie oczekiwał od nas wygranej z rzeszowiankami czy policzankami, wtedy też gra się łatwiej, fajnie tam zagrałyśmy, pokazałyśmy dobrą siatkówkę. Tutaj oczekiwania wobec już były i zdajemy sobie z tego sprawę. Do każdego meczu podchodzimy tak samo, przygotowujemy się mentalnie i fizycznie. Chcemy wygrać każdy mecz i to nie jest tak, że wychodzimy na mecz z rzeszowiankami i chcemy przegrać, zwieszamy głowy. Zawsze możemy sprawić niespodziankę i tak podchodzimy do dwóch następnych spotkań – stwierdziła Wers.

Kolejne mecze wrocławianki rozegrają na wyjeździe. Do hali Orbita wrócą dopiero pod koniec listopada. Siatkarki z Wrocławia nie ukrywają, że wsparcie własnych kibiców jest bardzo ważne. – Nie ukrywam, że przy własnej publiczności, we własnej hali gra się lepiej niż na meczach wyjazdowych – powiedziała Klaudia Felak. – Kibice dopisują, zapraszamy na kolejne mecze. To siódmy zawodnik. Może to oklepany tekst i banał, ale pomagają nam i są nam bardzo potrzebni – wtórowała jej kapitan #VolleyWrocław.

źródło: opr. własne, Volley Wrocław TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved